Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van úgy azzal, hogy...

Más is van úgy azzal, hogy sosem tudott beilleszkedni az extrovertáltak közé, hisz mindenkinek feltűnési viszketegsége van?

Figyelt kérdés

És nem tudom azonosulni ezzel a fajta viselkedésmóddal. Például mindenki reklámozza magát facebookon, instagrammon, megmutatja a legszebb, legmenőbb oldalát ami fals hiszen erősen kiválogatják miket raknak fel oda. Meg amúgy is minek kell ország-világnak tudni arról, hogy ki van te, mit csinálsz meg ilyenek?


Sosem volt facebookom és semmilyen más ilyen profilom. Ugyanakkor nem arra hajtok, hogy legyen 1000 ismerősöm, hanem max 2-3 barát azt jónapot.


2020. jún. 8. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell vele azonosulni. Viszont általánosítani és feltűnési viszketegségről beszélni csak azért, mert valaki extrovertált, merő tudatlanság.
2020. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem unjátok még ezt a folyamatos extrovertált bashinget? Miért csinálsz úgy, mintha minden egyes extrovertált embernek volna Facebook, Instagram fiókja és "reklámozná magát"?

"Meg amúgy is minek kell ország-világnak tudni arról, hogy ki van te, mit csinálsz meg ilyenek?" - tetszik? Nézd! Nem tetszik? Ne nézd! Ennyire egyszerű a dolog.

Neked ennyire nincs életed, hogy azon lovagolsz, más mit posztol? Szerintem nézz inkább magadba és gondold végig, miért vagy egy befordult, besavanyodott ember.

2020. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Nem, csak nem tudom megérteni a lényegét annak. Olyan embereknek miért kell tudnia az életedről akikkel már jó eséllyel sosem fogsz találkozni, de lehet, hogy nem is találkoztál sosem? Erről nem a barátoknak kellene tudnia. De vajon hányi igazi barátja van annak akinek 1000-2000 facebook ismerőse van?


Szóval csak nem tudom megérteni a lényegét ennyi. Nem ítélem el, viszont én csak a feltűnési viszketegséggel tudom magyarázni.

2020. jún. 8. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A magamutogatás és az extrovártáltság két külön dolog, nem függ össze. Introvertáltak között is vannak olyanok, akik szeretik megmutatni a hobbijukat, például ismerek egy introvertált sportfotóst, akinek van Facebook oldala is, ami erre épül, de nagyon megválogatja, kikkel bizalmaskodik.
2020. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

De egyébként azt figyeltem meg introvertáltak között is sok ilyen van.

Néha én is megosztok 1-2 képet, de csak ha pl voltam valami szép helyen vagy ilyesmi. Akkor is főleg tájképeket. Van ilyen 250 ismerősöm fb-n kb, abból szinte mindet ismerem személyesen.

De van egy csaj ismerősöm, minden egyes nap ugyanaz a rutin. Elmegy bicózni, vezet a munkájába, ott elkészít pár salátát, hazavezet, otthon még bicózik párat, elmegy úszni stb.

És erről szinte minden egyes nap tesz fel képet. Vagy ha épp a spanjaival cigizik és sörözik. Nem itélem el aki néha piál vagy ilyesmi, de minden egyes alkalommal kipakolja insta és fb storyba ezeket a bugyuta bicós, vezetős, úszós, salátakészítős, cigizős rövid videókat, és idétlen grimaszokat vág a kamerába . Why just why...ráadásul nem egy túl csinos lány, tehát ha olyan fejem lenne pláne nem mutogatnám magam ennyit.

2020. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Látod, nem érted a jelenséget, ezért ítélkezel. A 2-es válaszolónak igaza van, ha nem tetszik, nem kell nézned, különben is, ha nincs Facebookod, instád, hogy látod ezeket?

Innen csak úgy tűnik, savanyú a szőlő.

Egyébként nekem 1400 körül van az ismerőseim száma, és van kb. 4 olyan barátom, akikért tűzbe mennék, meg sok haverom, több köröm, akikkel bulizni, akikkel sportolni járok, akikkel üzletelni szoktam stb. Nekem nagyon fontos a kapcsolatépítés és a kapcsolati hálóm, ez az egyik tőkém. A brandemet meg úgy tudom felépíteni, ha látszódom. Gondolom, ezek neked elképzelhetetlen dolgok voltak idáig, de remélem, most kicsit megnyugodtál, hogy nem csak a te nézőpontod létezik a világon.

2020. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem értem egy embernek hogy lehet brandje? Ezt kicsit kifejtenéd?
2020. jún. 8. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es: [link]
2020. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!