Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap este lefeküdtem a...

Tegnap este lefeküdtem a legjobb barátommal. Nagyon jó volt, olyan, mintha egy összeszokott pár lettünk volna, tökéletes volt a harmónia köztünk. Egy a bökkenő... Felesége van és gyerekei. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 07:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
59%

48: Köszi


46, 47: Egy barátról beszélünk. Szerintetek ez a viselkedés normális egy baráttól? Tényleg? Ilyen barátaitok vannak? Ugyanolyan szemmel néznétek az egyik barátotokra/barátnőtökre, ha vele dugna félre a párotok?

2020. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:

Tudod milyen diszkréten meg tudjak oldani a hátad mögött?


Észre sem veszed.

2020. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
55%
Férfi és nő között nem nagoyn van igazi barátság.
2020. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
50%

51!


A férfi barátjáról beszelünk. A feleseget nem is feltetlenul kell ismernie, barátnőjének pedig pláne nem kell lennie. Nem azt mondom, hogy ez egy ideális helyzet, fentebb írtam is, hogy nekem nem férne bele, de továbbra sem értem, hogy miért a független nőt kell pellengérre állítani amiatt, hogy a férfi félre kefél. Ha nem a kérdezővel tette volna, akkor megtette volna mással. A férfi a felelős elsősorban, neki van felesége, csaladja

2020. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
48%

54: A férfi és a nő elvileg legjobb barátok. Szerinted nem is merte a feleséget? Mert ha rejtegette egymás elől őket akkor már rég nem barátságról volt szó eddig sem.

Nincs pellengérre állítva a nő. Egyesek mentegetik itt, hogy nem az ő hibája. Miközben ugyanannyi szerepe volt neki is benne, egy fikarcnyit sem kevesebb.

De nyilván itt messze nem egy félrekúrásról van szó. Régóta ott volt ez a háttérben, ha nem lett volna, nem költöztette volna magához a pasit eg kósza numera után. (Ha egyáltalán odaköltözött másnap végül...)

2020. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfi kezdeményezte...

A nö meg az adott pillanatban nem tudott nemet mondani,érzelmi lények.

A férfi felelössége elsösorban

2020. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
75%

55!

Nos, nekem is van férfi legjobb barátom. Kétszer láttam a feleségét. Ó nem kivancsi ram, engem meg nem zaklat fel a dolog. A baratom es a ferjem kimomdottan joban vannak.

Megegyszer, senki nem írta azt, hogy ő nem hibás, csupán azt, hogy a férfi az, akinek valódi felelőssége van, mivel ő volt kapcsolatban.

2020. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
35%
57: Tehát ismered... És még mindig a férfi a nagyobb mértékben a hibás. Száz szónak is egy a vége úgy látom
2020. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
37%

Ismerem. Megegyszer, kétszer láttam. Olyan 20 éve vagyunk barátok, a nővel akkor talalkoztam először, amikor meghívtak az esküvőre, másodszor pedig az esküvőn. Milliószor lett hívva előtte is, utána is, nem érdekelte. Konkrétan idegen nekem.

Anno apám megcsalta anyámat. Egy percig nem jutott eszembe a nőre fújni, hiszen ő szabad volt, apámnak volt felesége és gyerekei. Anyám is igy gondolta. Soha nem a harmadik fél a hibas

2020. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
48%

Azt aláírom, hogy ha egy random nőcskét összeszed valaki és az meg nem foglalkozik vele, hogy házas-e a pasi, akkor ő valamennyire felmenthető, de itt nem erről van szó.


De ezek szerint te elfogult vagy a témában erősen. Így részemről téma lezárva

2020. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!