Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap este lefeküdtem a...

Tegnap este lefeküdtem a legjobb barátommal. Nagyon jó volt, olyan, mintha egy összeszokott pár lettünk volna, tökéletes volt a harmónia köztünk. Egy a bökkenő... Felesége van és gyerekei. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 07:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:

80!


Nem. De megegyszer, ő sem a barátnője párjánál próbálkozott.

2020. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
30%

Így van, ez a nő független, és nem ismeri a férfi feleségét, a férfi annyit állított hogy már rossz a kapcsolata.

De persze a nő a hibás hogy függetlenként elfogadja egy férfi közeledését akinek a feleségét még csak nem is ismeri illetve a férfi mondja hogy mennyire rossz ez a kapcsolat....

2020. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
26%
Hanem a barátjánál, aki nem független. Jelen esetben midegy, hogy barát párja vagy barát. Ha valaki a barátod, akkor figylesz a környezetére, arra, hogy mi a legjobb neki. Normál esetben ez is a barátsághoz tartozik. Ha szerelmes vagyok a barátomba (de akkor már nem beszélhetünk barátságról), akinek vannak családja és gyerekei, akkor megszakítok vele minden kapcsolatot, vagy elnyomom magamban az érzést. Ha szigorúan nézzük, persze, azzal kezdek akivel akarok, de nem állatok vagyunk, hogy az ösztöneink felülkerekedjenek rajtunk és mindenen és mindenkin átgázolva éljük az életünket.
2020. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
45%

Igen de alapjában véve a férfiaknak kellene az eszüket használni, nők azok inkább az érzelmeikre hallgatnak.

A nő nem esküdött hüséget, nincs férje, nincs gyereke, de érdekes tőle várod el hogy az ostromló férfit elküldje, feltudja ismerni a hazugságait.

Az esetek 99%ban hazudnak a férfiak, hogy rossz a kapcsolat, vagy le is tagadja hogy van kapcsolata stb.

De igen jaj szegény férfi, annyira jó ember, nem tudja magát irányitani, a barátainak kellene vigyázni rá....És tiszteletben tartani a barátoknak az ő esküjét.. Hamár a férfi képtelen erre

2020. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
55%
Sehol nem vitattam a férfi felelősségét, sőt, le is írtam, hogy elsősorban ez a férj és a feleség felelőssége, ketten kellenek ahhoz, hogy valami működjön vagy ne működjön. Én azzal nem értek egyet, hogy teljesen levesszük a felelősséget a harmadik fél válláról.
2020. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:

Sok mindenről írtatok, de igazából egyik sem áll közel a valósághoz.


Még egyszer leírom, hogy a házasságuk nem miattam ment tönkre, más oka van, de ezt nem fogom itt kiteregetni.

Ismerem a feleségét, ahogy az előző barátnőjét is ismertem, mivel nagyon régóta részre vagyunk egymás életének. Én mindig úgy tekintettem rá, mint egy nagyon jó barátra, vagy mintha a bátyám lenne, aki sok mindenben támogatott, segített. Csak az utóbbi fél évben alakult át a kapcsolatunk, és igen, ebben hibás vagyok mert hagytam hogy elmenjen ebbe az irányba. De nem tettem mást, mint a szívemre hallgattam, és jól tettem. És ő is jól tette, kérlek ezért ne bántsátok. Mindenkinek egy élete van, miért kellene beleragadni egy rossz kapcsolatba?


Mindenkinek azt kívánom, hogy merjen lépni, ne csak itt legyen okos, hanem a való életben is.

Persze akinek nem inge nem veszi magára, akinek otthon minden tökéletes, az úgysem tudja miről beszélek.

2020. jún. 11. 22:13
 87/90 anonim ***** válasza:

"Igen de alapjában véve a férfiaknak kellene az eszüket használni, nők azok inkább az érzelmeikre hallgatnak."


Olyan szinten degradálod a nőket, hogy észre sem veszed. Egy nőnek nincs ennyi esze? Ilyenkor érzelem van? Máskor meg a férfinek nincs esze, a nőnek meg egyenjogúsága? Mert esze van? Bmeg, állapodj már meg valahol...

2020. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
35%

"az előző barátnőjét is ismertem"


Nős férfiként állandóan váltogatja a barátnőit?

2020. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 A kérdező kommentje:
A felesége előtti barátnőre gondoltam.
2020. jún. 12. 04:41
 90/90 anonim ***** válasza:
"mintha a bátyám lenne" -egyre jobb.
2020. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!