Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap este lefeküdtem a...

Tegnap este lefeküdtem a legjobb barátommal. Nagyon jó volt, olyan, mintha egy összeszokott pár lettünk volna, tökéletes volt a harmónia köztünk. Egy a bökkenő... Felesége van és gyerekei. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 07:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
70%

MINDIG a nő állítja zöldre a lámpát. Ha ő nem teszi széjjel a lábát - bocsánat - a férfinak esélye sincs a behatolásra. Illetve van, de azt erőszaknak nevezik. Itt nem az történt.


Mindamellett a pasit se menti fel semmi. Még az sem, hogy ők - tisztelet a kivételnek - jellemzően a gatyájukban hordják az agyukat..

2020. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
54%

61!


És? Miért ne tehetné szét egy független egyedülálló nő a lábát bárkinek? Az ő dolga. Független, egyedülálló. A fickónak nem kötelessége ám megdugni, gondolkodhat is a farka helyett az agyával, hogy baxus, nem kéne, hát nős vagyok

2020. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
59%
#62: De ugye ezt a nőt nem tekinthetjük még egy ócska lotyónak sem? Ismételten úgy, hogy egy állítólagos barát házasságába rondít bele. Tehát tisztában volt a helyzettel
2020. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
30%
Miért lotyo? Lotyo az, aki válogatás nélkül bárkivel lefekszik és egyszerre több kapcsolata is van. Értem én, hogy a megcsalt nők többségének xarul esik, hogy apuci félrelépett, de akkor sem a nő a hibás, akivel megtette, hanem a férfi, aki megtette
2020. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
27%

#64: Tévedés, nem vagyok megcsalt anyuka, de mindegy :D

Te írtad, hogy bárkinek szétteheti...

2020. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
37%

Nem írtam, hogy megcsalt anyuka vagy.

Igen, bárkinek szét teheti. Megegyszer: egyedülálló, független nő.

2020. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
39%
Azért ne állítsuk már, hogy a harmadik fél micsoda erkölcsös nő, mert nem az. Tény, hogy nagyobb a férfi felelőssége, de a kérdező se lehet valami jó ember, ha képes barátság címszó alatt elhappolni más férjét és szétszedni egy családot, nem gondolva a gyerekekre. Azért ez nem valami dícséretreméltó tett.
2020. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
50%
Nemmirta senki, hogy micsoda erkölcsös nő. De tudod ha a faxi félredug, akkor mással is félre dugott volna
2020. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
32%

A nő független tehát bárkivel összefeküdhet, hiszen FÜGGETLEN.

A férfi családos, van felesége és gyereke, örök hüséget esküdött,és felelőséggel tartozik a gyereke és felesége felé, tehát NEM FÜGGETLEN.


A független nőnek miköze van a nős férfi gyerekéhez és feleségéhez?, SEMMI.

Tehát innentől kezdve a férfi aki elárulta a feleségét és gyerekét.

2020. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
48%
Azért van hozzá köze, mert állítólag barátok. Az más kérdés, hogy ez nem barátság volt, de ha valaki a barátom, akkor a legjobbat akarom neki. Ezt a kérdező kicsit máshogy értelmezte... :D
2020. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!