Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen b.uzisak a mai...

Miért ilyen b.uzisak a mai fiatalok a 90-es évek fiataljaihoz képest?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, de nokent nagyon tudom ertekelni. Vegre mindenki ad magara, gusztusos, es meg hetero is lehet hozza.
2020. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Média. A "semmiből dollármilliók" elve nagyon szépen el lett terjesztve. A dekadencia, "welhello mentalitás - nyárvanszépazidőbasszunk -, és az ehhez hasonlókon keresztül gyönyörűen meg lehet figyelni hogy milyen könnyű agyatlan ÉS (!) felelőtlen opportunistát nevelni a tizenéves generációból, de mára már alatta is bőven rontják a fiatalokat. Nem tudom ebből mi lesz 20-30 év múlva, de remélem megélem, és láthatom. Esélyes, fiatal vagyok még, csupán húszas éveim közepén.


Sokan kinövik ezt, de sajnos már korombeliek közt is találkoztam olyannal aki egy 12-13 éves szintjén mozgott, pedig házas, dolgozó ember volt.

2020. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Kettes vagyok: a mértékelt igényességet támogatom. Nekem sem attól ember az ember ha szőrösen izzadtan kócos hajjal császkál, "mert az a természetes".


De azért ha egy fiatal srác pl szedeti a szemöldökét, vagy teljesen leszőrteleníti az egész testét, az már problémás lehet.


Ugyanez a nőkre is. Tizenévesen műköröm, póthaj, miegyéb. Van akire (talán) ráfér, de a többségnél szerintem inkább önértékelési gondok vagy a kőkemény médiamanipuláció van.


Saját véleményem, nem hiszek az Illuminatiban, nem vagyok tagja semmilyen egyháznak, köszönöm, a családom jól van :D

2020. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy mi számít "b.uzisnak" és mi nem ugyanúgy változik, mint pl. a férfi-női szépségideál. Divat, semmi több.
2020. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Amiért a '90-es évek divatja b*zis volt a '80-as évekhez képest egyes embereknek, vagy a '80-as évek divatja volt b*zis egyeseknek a '70-es évek divatjához képest.

Vagy amiért majd a tíz év múlva b*zis lesz ennek a generáció számára a divat.

2020. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Látnád még a reneszánsz divatot, az milyen b*zis volt. Mindenhol harisnyás férfiak!
2020. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a régen minden jobb volt dumát szerintem az idők kezdete óta mondogathatják az idősebb generációk, de az igazság az, hogy mindig is szar volt minden.
2020. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, láttad már pl a 60-as évek férfidivatját...:D ?

Végiggondolva kb a II világháború idején voltak a legjobban a saját nemük szerint öltözködőek az emberek.

2020. jún. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg a 90es évekből pl egy Take that klippet, ahol haspólóban nyomták a fiúk, annál bzisabb szerintem nem kell 😄
2020. jún. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2020. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!