Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon bír engem?

Vajon bír engem?

Figyelt kérdés
Van egy szintén lány lakótársam, akivel egyébként jóban vagyunk, szoktunk együtt járni edzeni, meg néha meghivjuk egymást kávézni stb. De mindig az az érzésem van h ő annyira nem bír engem, vagy inkább az h annyira nem erdeklem, lehet csak azért mert ő nem ez a lelkizos, mindent megosztok fajta mint nekem a legtöbb barátnőm. Amióta hazajottem a karanténra érdeklődött h mizu velem, meg néha random képeket küldött a lakásról ha pl vett vmi bútort stb. Pár nap múlva megyek vissza, és ramirt h nagyon örül hogy jövök. Lehet mégis azért valamit jelentek neki, csak nem szokta kifejezni?

2020. jún. 17. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó igen, a leírásból úgy tűnik, de nekem a kisugárzása nem ezt közvetít v nem is tudom :D de lehet tényleg csak ennyi, hogy nagyon más mint az eddigi barátnőim.
2020. jún. 17. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha foglalkozik veled, érdeklődik irántad akkor bír téged, igen :D

Máskülönben nem hinném, hogy keresne. Legalább is én nem osztogatnám a magánéletem olyanokkal akik közömbösek számomra.

2020. jún. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bennem is sokszor vannak ilyen érzések, szóval átérzem :D

Érdeklődő, megoszt veled sok dolgot és közvetlenebbnek tűnik már, az pedig pláne jó jel, hogy írta, hogy örül, hogy nemsokára mész majd. Szóval bír téged:)

2020. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!