Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek igazi barátaim...

Miért nincsenek igazi barátaim? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egyedül vagyok. A gimiben és a régi osztálytársaim közül is csak felszínes barátságaim vannak. A régi osztálytársaim sem hívnak már sehova, kb mintha nem is léteznék már. A gimiben is csak alkalmazkodom az emberekhez, senki nincs, akivel egy kicsit is mélyebb kapcsolatom lenne. Alapjába véve egy pozitív embernek gondolom magam, és próbálom bebeszélni magamnak, hogy ez emgem nem zavar, de valahol mélyen azért mégis zavar egy kicsit.

2020. jún. 18. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 évig volt mindennapi barátom (legalább is azt hittem,hogy a barátom) aztán ahogy megjelent egy harmadik fél is a képben és kiderült, hogy egy pofátlan disznó aki kibeszél a hátam mögött,minden szarnak lehord mindenki előtt, na nem mintha az lennék csak az úr kissé sokat képzel magáról meg féltékeny másokra ha nem csak vele van foglalkozva

Inkább maradok egyedül, nem jó dolog de még mindig jobb mint egy kétszinű szarházival barátkozni aki a hátadban forgatja a kést

2020. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én is ilyen vagyok, beletörődtem, és jó nekem így. Ha lesz egy tökéletes kapcsolatod akkor nem fog érdekelni hogy nincsenek barátaid
2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

"gimiben is csak alkalmazkodom az emberekhez, senki nincs, akivel egy kicsit is mélyebb kapcsolatom lenne"


Igen, így olvasva a te bajod. Bólogató Jancsi lettél, aki alkalmazkodott. De ugye annyira nem akartál velük leállni, mert a szíved mélyén nem szimpatizáltál velük, amit megértek, de így nem lett karika.

2020. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!