Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel a városban voltunk. Ruhát vásároltunk, azt mondta nem fogja bántani ha azt mondom, hogy nem tetszik az a ruha amit épp próbál. Az összes ruha nagyon jól állt neki, kivéve egyet. Mondtam neki, hogy szerintem azt nem kéne megvenni, mert nem áll neki olyan jól, mint a többi. Ő ragaszkodott a ruhához, pedig ő is tudja és szokta is mondani, hogy semmi érzéke sincs a divathoz. Azért mégis csak megvette a ruhát. Másnap fel is vette és az egyik barátja (aki a kiszemeltje) megjegyezte, hogy ez a ruha nem áll neki valami jól. És erre én voltam a hibás, hogy én miért nem szóltam, hogy ezt ne vegyük meg, hasonlók. Mondtam neki, hogy én próbáltam szólni, de akkor is megvette. Nincs lelkiismeret furdalásom meg semmi, csak aggódom a barátságunk miatt. Nem veszi fel a telefont sem.

Mit csináljak? Vagy inkább hagyjam, majd lenyugszik?



2020. jún. 22. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit, hagyj egy kis időt neki, szerintem

Bár nem ismerem a csajt

De idővel úgy is lenyugszik

2020. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazad lesz
2020. jún. 22. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd amíg lenyugszik. Ha egy ilyen hülyeség miatt vége, annyit is ért a barátság és az a személy is. Ő mondta, hogy szólj, te szóltál, ő megvette. Ha nem szóltál volna sem lehetne rád pipa, ugyanis kinek mi a szép, ha szerinted jól néz ki, miért szóltál volna, ha viszont a fiúnak nem tetszik, rögtön jön, hogy miért nem... hát bszki, neki is van szeme, meg ebben az esetben egyik fülén se ment be az infó.
2020. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem dráma, hanem vihar a biliben. Ne csinálj semmit, bocsánatot kellene kérnie a hülye viselkedéséért (gondolom nem fog).
2020. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg o sertodik meg es teged hibaztat? Eleve mondtad neki, de ha nem is mondtad volna: nem donthetsz helyette. Te csak tanacsot adhatsz, a tobbi mar az o felelossege. Kicsit elvan tebedve a baratnod amikor rad haritja a sajat felelosseged. Nem tud szembenezni azzal, h hibazott.
2020. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megértetek.

Többször volt már, hogy apróságokon megsértődött, de mégis csak a legjobb barátnőm. Ez már két napja volt, mennyi idő kell nagyjából?

2020. jún. 22. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mi? Óvoda?
2020. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne
2020. jún. 22. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék nagyon belemagyarázni, de szerintem rosszkor voltál rossz helyen és rajtad vezette le a frusztrációt, továbbá kellett neki egy bűnbak, mert nem akarta beismerni, hogy ez igazából a makacssága miatt történt.

Az egója sérült, pláne, hogy a kiszemelt tette a megjegyzést... szóval szerintem kell neki még pár nap míg lenyugszik. De a helyedben nem én nyitnék.

2020. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!