Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát vagyok?

Rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon sokat veszekszik az anyjával olyan dolgok miatt ami full felesleges. Mert hogy az anyja nem segít neki munkát keresni vagy mert nem rendezi meg a 22.szülinapját. Szerintem az anyukájának van igaza és amikor ott vagyok és hallom a vitát kellemetlen mert mégis csak a barátnőm nem szeretnék ellene lenni, de belevon hogy "de most te szerinted nincs igazam?" Miközben ott az anyja. Pedig az anyukája sokat segít ráadásul reggeltől estig dolgozik nem hiszem hogy lenne energiája bulikat szervezni. nekem anya fele ennyit sem segített soha ezért sem értem a hisztit a másik hogy 22 éves. Nincs igaza de ezt nem mondom az anyukája előtt csak ha ketten vagyunk, de megsértődik hogy nem az ő pártját fogom, pedig ott vagyok mellette csak nem értek vele egyett. Elkezd sírni meg ilyenek és annyi minden történt már velem hogy én nem sírok főleg nem ilyen dolgok miatt. Szerintem ezeket magának tudja intézni mert most az anyja nem tud elmenni helyette dolgozni neki kell hogy menjen és keressen vagyis szerintem. Rossz barát vagyok? Egyszerűen nem tudom megérteni annyival nagyobb problémak vannak...egyszerűen nem tudom azt mondani hogy igaza van ha nem így gondolom pedig ezt szeretné. Kérdez valamit és mondja h ne azt mondja amit gondolok hanem amit hallani akar

2020. júl. 5. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj
2020. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz barát! Felnőtt nő. Innentől kezdve nem azon kéne sírnia, hogy anyuci nem segít neki. Szerintem el van veszve, nem boldogul még egyedül felnőttként és kell neki anyuci szoknyája, aki segít neki. Ezen már túl kellett volna esnie, korábban önállósodnia kellett volna.
2020. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CS:GO Gege válasza:
Hello. Teljes mértékben igazat adok neked, egy 22éves embernek igazából már Önellátónak kellene lennie, illetve nem azt kellene várnia, hogy az édesanyja munkát szerezzen neki és bulikat rendezzen. Munkát tud keresni akárhol, a bulit pedig akár Te is megtudod szervezni mint egy barát. Megesik az, hogy nincs egyettértés egy kapcsolatban legyen az baráti vagy párkapcsolati, ez nem azt jelenti, hogy halott a dolog. Viszont hogyha nem fognak változni a körülmények, akkor nem tudok mást javasolni mint az előttem lévő ember,"menekűlj".
2020. júl. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!