Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akarnak velem a...

Miért nem akarnak velem a barátaim időt tölteni?

Figyelt kérdés

Tavaly lettem egyetemista, megismerkedtünk pár szaktársammal, és olyan jó néha kint lógni, sörözni velük, főleg a karantén után. De soha nem hívnak vagy kezdeményeznek programokat maguktól. Van egy barátnőm, akivel eljárunk futni, de valamiét képtelen kapcsolódni hozzám, én mindig érdeklődő vagyok, meg időt akarok vele tölteni, mondjuk meginni valamit, vagy moziba menni, de állandóan csak én hozom fel a programokat. Mintha a részéről nem lenne meg az akarat, hiába kajálnék vele szívesen, meg elmondanám a pasis dolgaimat, még egy szimpla találkozót is nehéz megbeszélni, nemhogy azt hogy jöjjön át csak úgy. Utána van egy másik barátnőm, aki magától nem keres, de ha elhívom valamerre, akkor vagy jön, vagy nem, de akkor sincs meg az az intim viszony, én hiába szeretném, ő nem olyan lelkes alkat. Van egy harmadik lány, vele pedig csak piálni járunk, megiszunk egy koktélt havonta 1x-2x, de ezen kívül soha nem keres, csak én őt, mert én meg szeretném jobban ismerni, csak hát nem akarok szánalmas lenni, úgyhogy most már várom, hogy ő keressen.

Szóval, miért van ez? Hogy engem soha nem keres senki? Amúgy normális vagyok, külsőre átlagos/szép lány, és ezért nem értem, hogy mi a baj.

Van egy olyan barátnőm is, aki soha nem hívott még fel magához, pedig már több mint egy éve ismerem, és a pasijának csak bemutatott egyszer, de többet nem tudok róla. Ha elbeszélgetünk, lelkizünk egy nagyon jót, neki nem automatikus hogy a továbbiakban is megoszt velem az infókat, mintha eltűnne egy időre.


2020. júl. 5. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Velem ugyanez a helyzet. Sose maradnak meg mellettem tartósan személyek, pedig nem vagyok elviselhetetlen, ugy gondolom. Soha senki titkát ki nem fecsegtem, pozitív vagyok, mégsem kellek valamiert. De már nem is érdekel. Nem barátokat keresek, hanem olyan érdeklődési kört, ami lekot. Pl elkezdtem a kertemet szepitgetni.
2020. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én egyetemista vagyok, és vágyom arra hogy legyen legjobb barátnőm, akit felhívok és kibeszéljük a pasikat, meg számíthatunk egymásra. Hiszen még csak 21 éves vagyok, elvileg a legszebb korszakomat élem, de most is bent ülök, nyár van és nem tudok kivel sétálni sem elmenni. Mit csinálnak ilyenkor mások?
2020. júl. 5. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán nem a barátaid, csak te gondolod őket annak.
2020. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az a kérdés, hogy miért van ez? Miért nem azok?
2020. júl. 5. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"De az a kérdés, hogy miért van ez? Miért nem azok?"

Azért nem azok, mert ha azok lennének akkor akarnának veled több időt tölteni.

De ez egy troll kérdés.

Ha komolyan érdekelne őket kérdeznéd, nem vadidegeneket, akik sem téged sem őket nem ismerik. Viszont ha komolyan kérdezed, akkor talán éppen azért, mert butának tartanak.

2020. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Amit te leírsz azok nem barátok csak ismerősök.
2020. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell válaszolni, ha semmi konstruktívat nem tudsz hozzáfűzni. Magára a jelenségre vagyok kíváncsi, meg arra, hogy mások akik átéltek hasonlót, hogyan kezelték, és szerintük ez miért volt. Csak én vagyok pont ilyen emberekkel körbevéve, vagy ez általános?
2020. júl. 5. 20:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké
2020. júl. 5. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:

"Van egy olyan barátnőm is, aki soha nem hívott még fel magához, pedig már több mint egy éve ismerem, és a pasijának csak bemutatott egyszer, de többet nem tudok róla."

És szerinted ő a barátnőd?

Nem kis zűrzavar van a fejedben.

2020. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő lelkes, amikor találkozunk, ő hívott engem először a barátnőjének, mindig mesél a barátjáról, a családjáról, érdeklődik irántam, de valamiért ennyire távolságtartó. És ezért nem értem, mert akkor meg miért viselkedik így?
2020. júl. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!