Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha egyik osztálytá...

Mit tegyek, ha egyik osztálytársam se hajlandó velem beszélni, mert az egyik osztálytársam ellenem hangolta őket nem tudom mivel? Nem írnak vissza, nem válaszolnak az üzeneteimre már hónapok óta. Emiatt szorongok és napokig nem alszok.

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Buta gyerekek. Hagyd őket és keress értelmesebb barátokat. Ha majd a jövőben visszakúsznak hozzád, te is ignoráld őket pont úgy, ahogy most ők teszik.
2020. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem valaszolnak, es hagyjak magukat befolyásolni ellened, akkor azert annyira nem ertekes emberek hogy ne aludj es szorongj miattuk. Regen hasonlo cipőben jartam, 1 baratom sem volt az osztalyombol, de nem is akartam mert b*lfaszok voltak. Ezert par baratom volt osztalyon kivul, de azok igaziak voltak.
2020. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, velem se beszélnek az osztálytársaim, max akkor, ha a tanár egy csoportba oszt minket órán, de akkor se mindig. (Nyáron meg ugye ez nem aktuális.)

De nekem egyáltalán nem hiányzik a beszélgetés velük, mert eléggé szűklátókörűek. Iskolán kívül van 1 igaz barátom, szóval nem vagyok teljesen egyedül. (Bár örülünk ha havi egyszer tudunk találkozni.)


Ha gondolod beszélhetnénk, bár segíteni nem hiszem, hogy tudok.

2020. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!