Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki már 2 éve nem...

Ha valaki már 2 éve nem válaszolt az üzenetemre, van még értelme várni? Vagy ráírjak hogy hol van?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 03:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt elfelejtett, tegyél te is így.
2020. júl. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Jó vicces volt.
2020. júl. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nekem volt egy ilyen srac aki hosszu tavlatbol annyit irt hogy hàt jo sokaig fürdök :D

Ugyanis ezt irtam neki utoljara hogy megyek fürdeni majd leszek, de valahogy elkopott nekem a srac nem irkaltam többé, mert összevetve total felesleges formai tarsalgast folytattunk csak.

Erre kb fél év mulva irt :D

2020. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen, kerestem, válaszolt, örült nekem, válaszoltam, leírtam azóta mi történt velem, és utána már nem jött válasz. Ilyenkor szar, mert nem tudja az ember, hogy nem kapta meg valamiért az emailt, vagy szimplán csak udvariasságból írta, hogy nagyon örül nekem, és még írta is hogy eszébe is jutottunk a másik régi baráttal, és aztán meg semmi?


Szóval én nem írtam, nem kérdeztem, mert ha igazán érdekli, akkor úgyis keresne, és különben is én válaszoltam, utána ő már nem.


Nehéz ezt eldönteni, de inkább az a legnagyobb válasz, hogy valójában nem érdekli. Én így könyveltem el.


Bár az is lehet, hogy nem kapta meg a válaszom.


Szóval necces az ilyen helyzet, de a válasz megvolt, de ezen válaszra semmi válasz, akkor jobb ha az ember nem keresi, nehogy tényleg az legyen mögötte, hogy csak formaságból és udvariasságból válaszolt. Én nem akarnék senkit zavarni, szóval én ilyen megfontolásból nem kerestem utána már, és mert neki kellett volna az én válaszomra reagálni. Udvariatlanságnak éreztem kérdezni.

2020. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!