Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon ciki, hogy évekig...

Nagyon ciki, hogy évekig rosszul mondtam a nevét?

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak van egy kutyája, akit sokszor szoktunk együtt sétáltatni. Éveken keresztül Stracy-nek hívtam, mert azt hittem az a neve. Mármint a kutyájának. Instán láttam egy képet róla, és valaki alá kommentelt, és akkor láttam, hogy nem is Tracy, hanem Stacy. Egyből ráírtam haveromra, hogy tényleg Stacynek hívják, nem Stracynek, és akkor nevetett, hogy igen. Kérdeztem, miért nem mondta, éveken keresztül, hogy rosszul mondom?? Azt mondta, ő próbálta az elején mondani, de akkor is rosszul mondtam, és egy idő után rám hagyta. Oké, nevetett, de akkor is olyan cikinek éreztem. Szerintetek is nagyon ciki?

L24



2020. júl. 31. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz ciki hogyha továbbra is mindig felhozod majd előtte, meg mindenki másnak, hogy ez milyen ciki szerinted.
2020. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan ciki. Barátod cukin reagálta le.
2020. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem egyáltalán nem ciki.

Nem érdemes ezen idegeskedni.

Félrehallások mindig is voltak, és lesznek.

2020. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én meg Esztinek értettem a barátnőm kutyájának nevét, akit igazából Nasty-nek hívtak. :)
2020. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az. Nyugi.
2020. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Ez nagyon durván ciki.
2020. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!