Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni ha mindenki...

Mit tudok tenni ha mindenki leráz ezzel a szöveggel pedig szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Valahányszor végre sikerül ismerkedni valakivel néhány perc után odavetik, hogy "á te nem vagy olyan" (értik arra, hogy visszahúzódó, félénk vagyok) és utána el is mennek. Nem értem, hogy mit csinálok rosszul én egyszerűen csak beszélgetni próbálok velük, talán hangoskodnom kéne meg pattogni?

26/N


2020. júl. 31. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Gondoltam, rád írok, de... á, te nem vagy olyan!
2020. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Furcsának tartom ezt a megközelítést, vagy én nem értelmezem jól. "á te nem vagy olyan", ellenben a viselkedésed mást mutat, azaz nyitottabb vagy egy félénkhez viszonyítva, tehát egyfajta önellentmondásban lehetsz benne, szerintem. És ezt nem értik a környezetedben.
2020. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

És akkor már ha próbálkozik valaki akkor nem lehet esélyt adni neki?

2020. júl. 31. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a gondod azzal, ha valaki csak dni akar, és átjön neki, hogy te nem vagy olyan, ezért leráz?
2020. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!