Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel nagyon jóban vagyok ovis korunk óta. Szembe szomszédok is vagyunk egyben. Megkérdezte, hogy majd találkozunk-e hétfőn, de én elfelejtettem válaszolni. (Sok dolgom volt, nem voltunk itthon) Nagyon sajnálom, hogy elfeledkeztem róla. Bocsánatot kértem tőle, de még azóta sem szól hozzám, nem nyit ajtót, nem veszi fel a telefont.

Tudok tenni valamit vagy inkább hagyjak neki időt?

Köszönöm!

17/l


2020. júl. 31. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél többet nem hiszem, hogy tudsz. Várd ki, ne zaklasd, ha akar keresni fog.
2020. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől ennyire megsértődik és a bocsánatkérésedet sem fogadta el, akkor valószínűleg inkább vele van valami baj és nem veled. Vagy Ő is elutazott és azért nem nyit ajtót mert nincs otthon. 😆
2020. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jo kis bnö :D
2020. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áthívnám magunkhoz sms-ben, és megírnám, hogy várom. Ha jön, akkor jót dumálnánk. Ha nem jön el, akkor kvittek vagyunk, és így már nincs értelme haragot tartani, tehát ismét jóban lennénk.
2020. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!