Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet buszon barátkozni?

Hol lehet buszon barátkozni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy buszon, vagy buszmegállóban barátkoztak meg egymással. Kérdezem én: hol lehet így ismerkedni? Budapesten lakok, szoktam járni külső és belső kerületekben is, de nem próbáltam még ismerkedni így. Mit kell erről tudni? Mikor érdemes? Hogy érdemes odamenni a másikhoz? Inkább a buszon vagy buszmegben? Esetleg milyen buszon vannak ismerkedősek? :D (akár szám, akár típus alapján (jó, ez nem biztos, hogy lesz xd))

Bármi tanács még ezen kívül?

Köszi a válaszokat!



2020. aug. 1. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Buszon, ha nincs szabad hely, valamelyik ülő embernek az ölébe kéredzkedsz. Azután pedig elkezdetek beszélgetni.
2020. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdésben a válasz!
2020. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Várd meg azt a buszt, amire az van kiírva, hogy "Ismerkedőjárat":DDDD


Ha szimpi valaki, akkor megszólítod...ennyi.

2020. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Elkezded nézni, és ha visszanéz és mosolyog, megszólítod. Ne kezdj odamenni random módon emberekhez és megszólítani, szerintem ez már a zaklatás kategória.
2020. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 Kösz, nagyot röhögtem :D Ha ezt megcsinálnám, kíváncsi lennék, ki állna velem szóba barátkozás jelleggel, és nem anyázva.

#2 Válaszban a kérdés: hol van a kérdésben a válasz? Melyik kérdésemre van meg benne a válasz?

#3 Tesó, ha jön egy ilyen, esküszöm, hogy felszállok! :D Mikor indul, honnan? Ebben segíts, és tényleg felszállok.

#4 Köszi a tippet! :)

Aki privátban írt, neki is köszönöm, ő is jó tippeket adott :)

Köszönöm a válaszokat!

Még mindig érdekelne, hogy mikor és hol ismerkedjek: buszon, buszmegben, külváros, belváros, reggel, éjszaka, hétvégén? Bármi tipp?

Várom a további értelmes válaszokat! :)

Köszi

2020. aug. 1. 23:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a buszmegállóban, reggel 9:32-kor. De csak páros héten.
2020. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Minden nap? Vagy csak csütörtökön és szombaton? Területileg? Dél-Pest? Vagy egyenesen csak Kőbánya? Vagy elmerészkedjek Soroksárra is, arra is lehet? :D

Na de tényleg, komolyan is tud valaki válaszolni? :D

2020. aug. 1. 23:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak kedd és csütörtök, Budapest egész területén.
2020. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne szenvedj már, tessék a minta s 5-kor a szökőkútnál:D


https://www.youtube.com/watch?v=_QIswil2a4w


Mit problémázol, mint a sz@rógalamb a lakatlan mezőn? Odalépsz s ráköszönsz, aztán, ha viszonozzák, beszélgetsz...

2020. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Leülsz valaki mellé és beszélgetsz, vagy megszólítasz valakit a buszmegállóban. Nincs erre külön taktika.


A lesést nem javaslom. Én pl kimondottan utálom ha bámulnak. Ha sokáig csinálják beszólok.

A legtöbb ismerősöm is utálja a bámulást.

2020. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!