Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet buszon barátkozni?

Hol lehet buszon barátkozni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy buszon, vagy buszmegállóban barátkoztak meg egymással. Kérdezem én: hol lehet így ismerkedni? Budapesten lakok, szoktam járni külső és belső kerületekben is, de nem próbáltam még ismerkedni így. Mit kell erről tudni? Mikor érdemes? Hogy érdemes odamenni a másikhoz? Inkább a buszon vagy buszmegben? Esetleg milyen buszon vannak ismerkedősek? :D (akár szám, akár típus alapján (jó, ez nem biztos, hogy lesz xd))

Bármi tanács még ezen kívül?

Köszi a válaszokat!



2020. aug. 1. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet kérdésben a válasz hogy azt kérdezted HOL lehet buszon barátkozni? Hát a buszon :D
2020. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kösz, rájöttem, hogy buszon lehet barátkozni :D

Amúgy nem spilázom túl szerintem a kérdést, de ha már van egy ilyen kérdésem, ott kérdezzek meg mindent a témában! :D (Még ha nem is kapok mindre választ, mert egy kicsit megválaszolhatatlan.)

2020. aug. 2. 23:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Kéredzkedj buszon egy korodbeli ölébe, valamire hivatkozz-mondjuk hogy fáj a lábad. Aztán kezdj el véle beszélgetni.
2020. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
45%
Legyél BKV ellenőr! Kérj jegyet, utazási igazolványt, diákigazolványt, A neve akkor már adott is ✌😂
2020. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jáááj de rafkós kérdés:

Hol lehet buszon barátkozni?

BUSZON!!!

Ugye nem is gondoltad? :D

2020. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!