Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim de nem...

Nincsenek barátaim de nem zavar. Más is van ilyen?

Figyelt kérdés

Egyetlen barátom sincs és nem mondhatnám hogy nagy problémát csinálnék ebből. Mondhatni mindig itthon ülök (főleg hogy most nincs egyetem). Bulizni sem járok el csak a boltba megyek meg néha a moziba egyedül. Én így szoktam meg de szerintetek furcsa?

21N



2020. aug. 10. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Másokat sem zavar, hogy nincsenek barátaid.
2020. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg hogy boldog vagy így. A többi nem számít!
2020. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2020. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Hasonlóan vagyok én is, bár én rendszeresen járok el itthonról. Valahogy a saját, itthoni projektjeim jobban lekötnek. Van egy pár haverom, de ők inkább csak cimborák, akikkel lehet iszogatni, vagy hülyülni. Valahogy a barátnő kérdéskörével is hasonlóan állok, nem zavar, hogy egyedül vagyok. 19/F
2020. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit furcsa, mert viszonylag sok barátom és haverom van, valamint hasonló korú vagyok mint te. Viszont ez téged semmiben se befolyásoljon. Az a lényeg, hogy neked így megfelel a helyzet.
2020. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem vannak barátaim, bár csak ritkán tudok találkozni velük, ráadásul barátnőm sincsen, ezért általában csak otthon ülök. Nem mondom, hogy ez engem egyáltalán nem zavar és nem akarok rajta változtatni, de most ha ráfeszülök és folyton ezen rágódok azzal nem leszek semmivel sem előrébb. Nincs azzal szerintem semmi baj ha nem csinálsz ebből nagy ügyet, simán lehet, hogy ez még a jövőben változni fog, amennyiben teszel is érte és aktívan ismerkedsz. :)

20/F

2020. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is igaz hogy nem nagyon tettem semmit hogy változtassak a helyzeten úgyhogy részben én vagyok a hibás.Vannak ugyan szaktársaim az egyetemen akikkel szoktam beszélgetni de egyetlen közeli barátnőm sincs. Ja és még nem voltam kapcsolatban sem senkivel ami ennyi idősen már furcsa.
2020. aug. 10. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
az a lenyeg h erezd jol magad a borodben
2021. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!