Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg rohadt nagy paraszt...

Ez tényleg rohadt nagy parasztság volt a legjobb barátnőm részéről vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Szóval neki van egy kisebb baráti társasága rajtam kívül akiket én annyira nem ismerek. Pár nappal ezelőtt rámírt, hogy otthon e vagyok, de nem láttam egyből az üzenetet. ( kb 20 üzit küldött a végén már caps lockal ) visszaírtam, hogy még igen bocsi csak nem láttam, de hamarosan megyek el mert edzésem lesz. Erre megkérdezte, hogy mikor megyek edzeni nem e dobnám el neki a házunk kulcsát, hogy amíg edzek átjöjjenek a haverjaival medencézni (merthogy meleg volt) ..erre mikor mondtam neki, hogy kizárt és nemtudom, hogy jutott eszébe teljesen kiakadt, hogy milyen barátnő vagyok ha pár órára nem jöhetnek át, mikor nem lenne belőle semmi..nagyon régóta vagyunk barátnők de mostanában egyre furább dolgai vannak. Most még én érzem magam rosszul.

2020. aug. 13. 00:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mostmár jobban érzem magam <3 Csak azért mégis bántott a dolog...de megleszek
2020. aug. 13. 17:55
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Én is ezt tettem volna.
2020. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!