Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság az ilyen? Szerintem...

Barátság az ilyen? Szerintem itt komoly problémák vannak, ha ilyeneket nem tudunk megoldani.

Figyelt kérdés
Mentünk a barátnőmmel, ő egy kicsit lassúbb, ezért mindig lemaradt, majd felszálltunk egy BKV villamosra. Én nem szoktam villamossal utazni, felszálltam középen, ő viszont megszokásból ment a villamos végébe.Aztán megérkeztünk majdnem az uticélunkhoz, járművet kellett volna váltani, de mivel egy megállóra volt én úgy gondoltam lesétálom, ő viszont BKV-val ment, egy stroke miatt vannak visszamaradásai, de egyáltalán nem komolyak, szerintem kutya baja.

2020. aug. 13. 08:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha férfiként nem figyeltél a párodra, akkor érthető, hogy máshol szálltatok fel. Közben megkérdezhetted volna a lányt telefonon (egy megálló hosszában ezt még megtehetted volna), hogy hol szálljatok le. Ha láttad, hogy ő nem száll le, akkor Te miért tetted?

Az a logikus, hogy ha már csatlakozni fogok, akkor nem egy megállóval előtte szállok le.

2020. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Most ti vagy kisgyerekek vagytok, vagy neked is volt stroked
2020. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
így van. én vagxok a stokeos
2020. aug. 13. 19:11
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia, engem az érdekelne találtál itt számodra megfelelő választ? :)
2020. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
persze! azt szurtem le hogy ez piti dolog. és nem foglalkozok vele
2020. aug. 13. 19:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2020. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Óh, a lányok, és az ő barátságuk...
2020. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!