Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben? 38F

Mit tennétek a helyemben? 38F

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtünk a neten egy pasassal, akivel van egy közös hobbink, közös az érdeklődésünk, jókat dumálunk.


Találkoztunk személyesen is és szinte biztos vagyok benne, hogy az illető meleg. Viszont én teljesen hetero módon szeretnék barátkozni vele.

Csakhogy ő túl kedves velem, meg túl közvetlen ami nekem sok... zavaró..

Mondjam el ezt neki?

(Egyébként szoktunk nőkről beszélni és direkt emlegetnem neki, hogy a volt barátnőm így meg úgy)

Arra is gondoltam ,hogy szimplán megszakítom vele a kapcsolatot, mert nekem ez igy tul kellemetlen.

Köszi



2020. aug. 14. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kedves lehet azért is mert magányos és nagyon igyekszik jófej lenni, mert szeretne 1 barát barátot. Hacsak nem kezd el fogdosni, én nem aggódnék, de a te döntésed.
2020. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Hetero létedre parfümöket gyűjtesz... ez beteges b+ :D
2020. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mostmar csajokról is beszélgetünk elég sokat...

Nem fogdos... De nagyon kedves velem. Támogat, pozitivan áll a dolgaimhoz. Talán a parfüm gyűjtés hobbiban örül hogy társra talált.


Aki leszólja a parfüm gyűjtést: Ha érdekel részletesebben is a dolog elmondom mi jó van benne. De ha csak leszólod és nem érdekel akkor felesleges magyaráznom.

2020. aug. 18. 10:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Na akkor mondd el mi a jo benne
2020. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a férfi megakar b*szni téged:)
2020. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még barátok vagytok?
2020. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem mondanám... egyre nyíltabban jelezte, hogy nem teljesen hetero modon közeledik.. .aztán én mondta, hogy semmi homo dolog nem vonz azóta nem nagyon dumálunk.
2020. okt. 16. 10:30
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem mondod komolyan??? :D
2020. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!