Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekkori barátság kihűl?

Gyerekkori barátság kihűl?

Figyelt kérdés
Együtt nőttünk fel négyen, de én külföldön találtam meg a számításaimat már tíz éve. Ettől függetlenül fontosak voltak nekem a lányok, akármikor mentem Magyarországra, találkoztunk. Nem gondoltam, hogy nagyon aktív a viszony, hiszen itt van egy felépített életem, barátaim, nem logok állandóan a telefonon távbarátságot ápolni, de kb két havonta beszéltünk azért és azt gondoltam az ilyen barátság akkor is örökké tart. Ehhez képest sem az esküvőmre, sem a kisfiam születésére nem kaptunk egy képes lapot sem tőlük és most az egyikük lánybúcsúja volt és meg sem hívott, pedig Magyarországon tartózkodunk egész nyáron és ezt tudják is. Az ilyen kapcsolatot ti megszakítanátok? Úgy érzem én többet teszek bele, mint visszakapok és ez eléggé fáj
2020. aug. 20. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Az a szekér halad, amit húznak
2020. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!