Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ötlet lenne felkeresni?

Jó ötlet lenne felkeresni?

Figyelt kérdés
Általános iskolában nagyon jóban voltunk, igazi barátság szövődött köztünk. A középiskolás éveinket külön töltöttük mert összevesztünk egy apróságon. Eltelt 4 év, érdemes lenne felkeresnem? Ha valahol meglát, mindig rám néz, és hallottam hogy kérdezőskösött is rólam.

2020. aug. 20. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, úgy látom érdekel téged mi van vele. Nyugodtan keresd fel, max nem lesz semmi a dologból.
2020. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És arra lehet esély a leírtak apján hogy én is érdekeljem őt?
2020. aug. 20. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valahol meglát, akkor szemérmesen félrenéztek, vagy miért nem köszöntök egymásnak? Amúgy ha érdeklődött utánad ismerősöknél gondolom igen. Én nem kérdezek olyanról, aki nem érdekel, mert eszembe se jut az illető.
2020. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Szóban keressed-hívd fel, ha megoldható-kérd el telszámát írásban akár vagy add a tiédet, mert ez a pötyögés baxki...dedó.
2020. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy örülni fog. Egy próbát megér.

Ha nem érdekli, akkor örökre felejtsd el

2020. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!