Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja lehet a barátnőmnek?

Mi baja lehet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Annyira megváltozott.Össze jött egy jó módú pasival,gyereket szült neki,beköltöztek egy drága bútorozott lakásba és minden megváltozott.

Azokat a dolgokat szereti amit a pasi,az a véleménye a dolgokról ami a pasinak.

Rá sem ismerni,lenéz mindenkit.

Szégyelte a szüleit is a férfi előtt.

Mi a párommal 2 éve vettünk saját lakást,szépen lassan rendezkedünk be,nem veszek meg semmit csak azért mert jó áron van,keresem azt ami megfog és látom,hogy na ez lesz az,odáig jutottam,hogy most vettem nappaliba asztalt amit lefotóztam és elküldtem neki.

Azt irta szép de tú szép lett volna ha ennyi a véleménye.

Rögtön jött azzal hogy eddig tartott megtalálni ezt az asztalt?Minden sarkon találni ilyet.Kioktatott hogy,hogy rendezzem be a lakást és miért fehér az asztalom ha tudtával én a fekete szint szeretem.

Mindent megszól.

Azért is szántam rá magam,hogy végre asztalt vegyek mert a kedves párja mikor itt volt már megszólta,hogy látja jol berendezkedtünk mióta utoljara itt jártak.(Semmi sem változott szóval direkt mondta,hogy cseszegessen)

Párom nem birja a pasit és én sem.Igazi snob aki henceg a pénzel,a barátnőm is henceg a pasi pénzével.

De engem bánt,hogy mindent megszól,lenéz minket.Csak nem értem miért mi dolgozunk a párommal és mindent megteremtünk ami kell.

Nekem ha mindent a fenekem alá adtak volna nem lett volna pofám beszólogatni a másiknak aki a legjobb barátnőm és a gyerekem keresztanyja mellesleg.

Mi lehet a baja?

Megszólja ha veszek magamnak valamit mert neki a pasi vesz meg mindent de azért,hogy pénzt kapjon feladatokat kell elvégeznie.Nem is tudom hogy irjam.Kevesebbet cigizel akkor majd kapsz pénzt,többet jársz edzeni akkor majd kapsz pénzt,ha barnáról szőkére fested a hajad akkor kapsz pénzt.Mintha ilyenekkel zsarolná.A barátnőm pedig teljesen ki van fordulva magaból.Páromnak sem merem elmondani mert biztosan megszólná neki,szerimte nagyon elnéző vagyok vele.Néha olyan lenéző dolgokat ír nekem.

Voltunk tavaly Londonban a pádommal egy hétre amire ő azt mondta "hmm,London az olyan mintha a szomszédba mennél"

Nemtudom mit tehetnék.

Nem dicsekvésként mondtam neki,de hát barátnők vagyunk megbeszéljük ha a másik megy valahová,vesz valamit stb.

Ő a kereszt gyerekem anyja.

De mérgezőnek érzek kissé ezt a kapcsolatot ami közöttünk van.Tanácsot szeretnék,hogy ti mit tennétek a helyemben egy ilyen baráttal.



2020. aug. 21. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tüntesd el a környezetedből ezt a nőt, ha jót akarsz magadnak.


Megbolondította a pénz-elvakított+ kevély+irigy és ártószándékú.

2020. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük tartani a kapcsolatot. Ennyi
2020. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Újgazdag pitsa lett. Majd ha a faszi dobja és kisemmizi akkor jó lenne neki a ti házatok is. Pénzéhes buta liba aki magától nem engedhetné meg azt a környezetet amiben él. Szerintem építsd le fokozatosan. Majd rájön hogy ezzel a hozzáállással maga marja el a barátait.
2020. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Londonban egy hetig? Egy nyomaszto varosban egy udules idotartamara elutazni, ahol a legszarabb szallas is dragabb, mint barhol? Itt kezdem azt mondani, vannak ilyen vad-keleti bugris ujgazdag sztorik, de szerintem trollkerdes.
2020. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de a kereszt gyerekem miatt nem akartam eddig le építeni a kapcsolatot.


4#-es.Nem értem ezt a választ.Mi a gond azzal hogy egy hétig Londonban voltam?

Szeretem a várost szerintem nem nyomasztó.

Ezért lennék troll?Na ne már,jól megragadtad a lényeget.

2020. aug. 21. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egy uj párkapcsolat nagyon megtudja ám változtatni az embert. Férfit is és nőt is. Van aki szinte 100% osan átfordul. Ha még pénz és jólét is társul hozzá, akkor meg pláne.

Egyelőre ne foglalkozz vele. Majd ha esetleg ez a kapcsolata megszakad, érdekes módon csoda történik. Elkezd majd keresni téged. Egyből megszépül az asztalod, meg minden amit eddig lenézett. Minden meg fog szépülni. Föl a fejjel. Ha van jó kis párod, akkor szeressétek egymást, hidd el az a legfontossbb.

2020. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Párom is volt Londonba 1 hétig úgy hogy gyűjtögettek rá a családjával..nem annyira lehetetlen ha az ember férre tud tenni. Én ha lemegy a vírus helyzet akkor jövőre megyek ki a spórolt pénzemből a párommal. 2 éve gyűjtök rá hogy biztos elég legyen emelett minden hónapba elég volt egy keveset férre tennem.

Ezt üzeném annak aki előttem írt...

Amúgy meg ez az ember rád is toxikus, keresztlányod miatt megértem a kötődést...ezt igazából csak azzal tudod lereagálni ha akarod, hogy elkezdet megjegyezni hogy amit te veszel az a tiéd és nem a párod rendelkezik feletted. Egyszerű kis megjegyzések például, hogy én igy tetszem a páromnak, páromnak tetszett a ruha amit vettem magamnak.

És örülj te legalább nő vagy nem egy Barbi baba mint a barátnőd....ezek a nők miatt vagyunk elítélve...

2020. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!