Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érzek így? Hogy...

Jogosan érzek így? Hogy mondjam el neki, hogy ez nem jó?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm és a pasija 10 hónapja vannak együtt teljesen kifordította magából. Az a típus volt akivel ha szembejött egy részeg inkább elment a másik irányba és felhívott, hogy beszéljek vele. Mióta együtt vannak rendszeresen egész éjszaka kint mászkálnak az utcán folyamatosan kocsmákba járnak stb... Folyamatosan együtt vannak 24 órába. Egy helyen dolgoztunk egész nap ott volt a gyerek és csak vele foglalkozott. Nekem is volt és most is van barátom, de akkor sem hagyagoltam őt és nem rá figyeltem egész nap. Szallagavató afterre megbeszéltünk, hogy ketten megyünk mikor még ettük a jegyeket kitalálta, hogy jön a gyerek is. És nem ez volt az egyetlen alkalom. Ma elmondta, hogy egy hónapja oda költözött hozzájuk, és szex közben nem védekeznek már semilyen módon.

Úgy érzem elhanyagolt engem. Jogosan érzem ezt? Hogy mondjam el neki, ha így folytatja nagyon el fogja cseszni az életét. 1 évünk van a suliból a gyerek nem dolgozik egész nap otthon van és nem csinál semmit. Ha becsuszna egy gyerek akkor nem tudnák eltartani a szüleik pedig nem tartanák el helyettük. Már más is mondta neki, hogy nagyon kifordult magából az volt a válasza hogy nem igaz.



2020. aug. 26. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Semmi közöd hozzájuk. Neked sem esne jól, haa barátoddal való együttlétet meg terveiteket nem te irányítanád, hanema barátnőd beszélne bele. Ugye?
2020. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Mi a gond azzal, hogy mászkálnak? Nem egyedül mászkál.

Ha iskolába jártok, akkor miért dolgozzon is közben? Oké, én is dolgoztam nyári szünetben, de nem suli közben.

Az jogos, ha rosszul esik, ha veled egyáltalán nem találkozik. De az szerintem érthető, ha kevesebb idő marad rád, mert most már a barátjára is szán időt.

2020. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ő nem dolgozik hanem a barátja nem azzal van baj hogy mászkálnak hanem azzal hogy teljesen meghülyíti. És az hogy nem egyedül megy nem azt jelenti hogy nem egyedül mászkál nem egyszer hívott már fel hogy a gyerek elment a havarjaival őt meg ott hagyta a város közepén tök egyedül
2020. aug. 26. 13:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én akarom irányítani a kapcsolatukat és a terveiket, de nem normális ha valaki 18 évesen még 20 évesen le*ja ha lesz egy gyereke akit felnevelni se tud mert nincs miből és még egy otthonuk sincs ahová hazavigyék
2020. aug. 26. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Szimplán féltékeny vagy. A csaj meg elindult a lejtőn, de rá van cuppanva a srác farkára, szóval segíteni úgy sem tudsz rajta. Kezdj el túllépni rajta, keress más barátokat.
2020. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Az idő mindent megold. Fiatalok vagytok még.

És ne egyetek jegyeket...

2020. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megpróbálnám megbeszélni vele a dolgot. Az még érthető, hogy elhanyagol téged, előfordul ilyen, ha valakit nagyon ellep a rózsaszín köd, de az, hogy a védekezéssel sem foglalkoznak, már erős túlzás. Próbálj beszélni vele, mert nagyon elfajulhat a dolog. Nem hangzik butának a barátnőd, csak szerintem nem jött még rá arra, amire te. Legyél szókimondó és ezt nem úgy értem, hogy őt bántsd meg, hanem úgy, hogy ne csak puhatolózásból álljon a beszélgetésetek. Mondd meg neki egyenesen, hogy 'mit tennél, ha becsúszna egy gyerek?'. Olyan, mintha buborékban lenne, amit ki kell pukkasztani. Próbálj meg vele beszélni, csak ennyit tudok mondani. Az előző válaszolókat meg nem is értem. Féltékeny lenne azért, mert aggódik a barátnője miatt? Keressen más barátokat? Az idő mindent megold? Ne nevettessetek már. Meg kell próbálni észhez téríteni, mert ahogy mondtad, nagyon könnyen elronthatja az életét. Nincsenek abban a korban és anyagi helyzetben, hogy amit csinálnak, családtervezésnek legyen nevezhető. Ez szimplán felelőtlenség.
2020. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!