Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan barátnővel, aki egyszer szrrik rád, máskor meg jól elnevetgél veled?

Figyelt kérdés
Most én nem tudom, hogy ez a menstruációjával függ-e össze, de rettentő sokszor van az, hogy amikor menstruál, akkor kedvetlen, nem szól hozzám, flegmázik, durváskodik velem, nem szól hozzám, és hozzá se lehet szólni. De mással meg jól elvan ilyenkor, csak velem ilyen.
2020. szept. 2. 18:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez lehet egyébként hülyén hangzik, de máshoz nem tudom viszonyítani, hogy mikor normális, és mikor nem az. Amikor menstruál, meg az utána következő héten. És akkor is ilyen, amikor a kis "párjával" gondok vannak (azért van a párja szó idézőjelben, mert 2 éve fut egy fiú után, akivel egyébként 2 év alatt csak egy csók történt).
2020. szept. 2. 18:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felfogni, hogy ő csak egy haver és eszerint kezelni, nem közeli barátként.
2020. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolatban vagyunk, hanem baráti kapcsolatban, olvasd el a kategóriát, amit írtam.
2020. szept. 2. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Igen, a viselkedése - orvosok szerint is - összefügghet a havi esetével. Nincs vele egyedül, több nő ilyen azokon a napokon.
2020. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor hogy hogy csak velem flegmázik? Rajtam vezeti ezt le?
2020. szept. 2. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor másért pikkel rád és nem a havi eseménye miatt.
2020. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem függ össze a havi eseménnyel, nekem volt ilyen fiúbarátom is.

Most gyerekkori barátom csinálja ezt velem, ő azóta ilyen mióta népszerűbb lett. Folyamatosan elnevetgél mindenkivel a közösségi oldalon (most csak ott tudunk kommunikálni, mert messze lakom), az én leveimre meg látványosan nem válaszol. Aztán "jaj elfelejtettem" mintha valami sztár lenne kb.

Ja meg ugye te vagy a közeli barátja nyilván azoknak jobban megmutaja az ember az igazi arcát érzelmeit, mint másoknak, akikkel felszínesen eljópofizik.

Nekem ez már kezd leterhelő lenni, mert én kapon "szart" mások meg csak azt látják milyen vidám jópofa ember. Tudom, hogy igazi barátként állni kéne a sarat és mindenben segíteni, de már kezd elegem lenni.

Lehet nálatok is ez áll fenn, esetleg nem lett az utóbbi időben népszerűbb?

2020. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!