Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon ciki, ha újra megkeresem?

Nagyon ciki, ha újra megkeresem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, egy férfi. 10 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg közelebbről, ő akkor volt 33, én 17. Akkor derült ki, hogy a feleségének viszonya volt valakivel, mi meg pont akkoriban kerültünk közelebb egymáshoz a közös hobbink kapcsán. Nem volt semmi köztünk fizikálisan, viszont érzelmileg annál inkább. Kb. 1 évig tartottuk a kapcsolatot napi szinten, sokat találkoztunk is, tulajdonképpen mint a szerelmesek, de ölelésen és arcrapuszin kívül tényleg soha semmi nem volt. Biztos hülyén hangzik, de én tiszteletben tartottam, hogy felesége van, akit nem is hagyott el végül, ő pedig többre becsült annál, hogy párszor megfektessen bosszúból... Szóval érzelmi alapú maradt a kapcsolatunk, aztán ahogy nekem is lett párom 18 éves koromban, szépen lassan kikoptunk egymás életéből, félévente egyszer ha beszéltünk telefonon, hogy mi a helyzet, és ennyi. De én mindig szeretettel gondoltam rá, ő is rám. Aztán teltek az évek, nem beszéltünk, én 2 és fél éve férjhez mentem. Ő erről nem tudott, fél évvel az esküvőm után egyszer csak felhívott, hogy mi van velem. Mondtam neki h férjhez mentem stb. Úgy köszönt el, hogy szívesen beszélgetne még velem. Én meg "lepattintottam" azzal az indokkal, hogy nagyon kedves, de én sem örülnék ha a férjem a volt szerelmével dumálgatna, csetelgetne, úgyh én sem fogom ezt csinálni. Ez részben igaz is volt, de az igazi oka az volt, hogy féltem, hogy ha elkezdünk beszélgetni, akkor újra fellángolnak az érzelmeim iránta. Azóta eltelt 2 év, nem keresett, én sem őt, de nekem rettenetesen hiányzik. Nagyon gáz, ha most ráírok viberen vagy felhívom, hogy szia mizu veled? Ezek után, hogy 2 éve leráztam egy ilyen félig kamu szöveggel? Hiányzik a barátsága és tényleg érdekel h mi van vele, nem tudok átnézni rajta, annyi mindent köszönhetek neki, sokat jelent nekem, nagyon jó ember. Elmondjam ezt így neki vagy hagyjam inkább békén? Ha elmondom, nem fog ez valami gagyi szerelmi vallomásnak tűnni? Tudom h hülyeség itt megkérdezni ezt, de hetek óta ezen jár az agyam, viszonylag sokat látom őt, egy településen élünk. Férfi szemszögből, ha most felveszem vele a kapcsolatot, nem fogja azt hinni h "arra" hajtok? Értitek. :D na köszi, ha elolvastad, igazából jól esett kiírni magamból, hátha így jutok valamire.

#Hulyeseg?
2020. szept. 4. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Jól érzed, eléggé ciki lenne megkeresned Őt!


Talán ha rákérdeznél a magánéletére, hogyan alakult - nem, nem biztos, hogy jó ötlet lenne mégsem...

2020. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos nem jut eszembe semmilyen épkézláb ötlet!


Talán majd másvalaki valamilyen jó tanácsot tud adni - akár tapasztalatból is írhatnak. Én nem szolgálhatok megfelelő segítséggel.

2020. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

“Férfi szemszögből, ha most felveszem vele a kapcsolatot, nem fogja azt hinni h "arra" hajtok?”


Van egy rossz hírem!

DE!

Mégpedig azért, mert lekoptattad, mégis “visszakuncsorognál” hozzá!

100000 férfiból 99999 ezt “annak gondolná”....ez van!

Azt javaslom, hogy ezt a dolgot engedd el, zárd le magadban, történt ami történt!



F

2020. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

A férjeddel való kapcsolatodról nem írtál.

Ha ő hű és megbántanád vele, akkor nem éri meg.

2020. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem kavarom fel a dolgokat. Elcsesztem, ez van.

Gondoltam, hogy el kell engedni, csak kellett a külső megerősítés.

Köszi mindenkinek!

2020. szept. 5. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!