Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk ti hogyan viszonyulnátok...

Fiúk ti hogyan viszonyulnátok a barátnőtök fiú barátaihoz?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van, de több köztük a fiú mint a lány. Az egyikük velem szereti megosztani a problémáit mert már régóta ismerjük egymást, ezért van hogy csak eljárunk kettesben beszélgetni meg hülyülni (már régen tisztáztunk hogy egyikünk sem akar többet). Szerinte ez rendben van, mert sosem csalnám meg a barátomat, de vannak akik furcsa szemmel néznek rám ha azt mondom hogy más fiúval találkozgatok kettesben miközben barátom van, köztük a szüleim is.

A barátom nem ellenzi de látom hogy nem is rajong az ötletért. Nem tudom mit csináljak mert nem akarom őt sem megbántani,de egy több éves barátságot (szinte) ok nélkül felszakítani se lenne értelme.



2017. jún. 21. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Lány fiú barátság elég ritka, legalábbis fiú oldalról, mindig megy a reménykedés...

És az általános vélekedés ez, így nem csoda, hogy mindenki ki van akadva ezen.

Nekem is volt barátnőm, akinek volt fiú barátja, hát nagyon nem élveztem a dolgot, aztán persze ki is derült később, csináltak ők már mást is, amikor én már voltam.

2017. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyan lánnyal jövök össze akiben megbízok, szóval nem zavarnak a fiú barátai, de a lányt sem zavarhatja akkor az én lány barátaim.
2017. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van egy ilyen "elmélet" és biztos van alapja is de kivételek mindig vannak. Sosem csalnám meg a barátomat, ezt ő is tudja, és a fiú barátom is.

Egyébként bízunk egymásban, neki is vannak lány barátai és tudom hogy nem kell eggódnom emiatt.

2017. jún. 21. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Én egy eléggé erős jellemű pasi vagyok, ilyen helzetekben meg szoktam markolni a fiú haverok előtt a csajom seggét, megcsókolom és közben arra gondolok:

"Én nyeretem ti kis csírák"

Féltékeny egyáltalán nem vagyok, nálam jobbat úgysem találhat... szerintem kell egy kis egészséges EGO...

Ha meg elhagyn vagy megcsalna valakivel, az pontosan azt bizonyítja, hogy nem érdemel meg engem... és úgyis találok másik ezret...

Persze azért szenvednék kicsit, mert szeretem és kötődöm.

2017. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Mintha mindenki a te barátnődet akarná...


"nálam jobbat úgysem találhat... szerintem kell egy kis egészséges EGO... " "és úgyis találok másik ezret... "


Hmm...

2017. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ellenben asszonykámnak nem erős a jelleme ilyen téren és brutál féltékeny... még azon is kiakadt, hogy vettem egy használt telefont, volt rajta az előző tulaj csajról egy meztelen fotó, és én azt megnéztem, majd ezt elújságoltam bátyámnak és azt mertem mondani, hogy jól néz ki...

Ettől hetekig lelki válságban van...

2017. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem lennék féltékeny. Inkább megismerném a fiú barátait és ha szimpik akár néha én is el dumálgatnák velük, ha meg nem szimpatikusak akkor csak köszönés, mizu, stb. De azért nem hoznám a csajom választás helyzetbe, egy kis szabadság kell mindenkinek.
2017. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!