Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek az IBFF-emnek?

Mit vegyek az IBFF-emnek?

Figyelt kérdés
Valamikor november vége felé tervezünk találkozni, de nem tudom mit adhatnék neki ajándékba. Lassan 2 éve, hogy nagyon jóban lettünk, de nekem sosem volt jó érzékem az ajándékozáshoz. Valaki tud ötleteket, vagy inspirációt adni?

2020. szept. 20. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne, ha tudnám hány éves a legjobb barátod, enélkül kicsit generálisabb ötletek jutottak eszembe.

Kicsit próbálj tudatosan figyelni/kérdezni a kis szokásairól és a dolgokról, amiket szeret.

Például ha szeret teázni, vehetsz neki egy nagyon szép bögrét és hozzá egy különleges teakeveréket. Ősszel szerintem nagyon kellemesen jön egy csésze meleg tea :)

Vagy vehetnél neki 1-2 illatgyertyát a szobájába és mellé egy kis csokoládét/bonbont, amit tudod, hogy szeret.

Az is nagyon aranyos ötlet, ha kézműveskedsz és valami személyeset adsz neki. Gondolok én rajzokra/képeslapokra, kis origamikra, amiken személyes dátumok vannak (amikor elkezdtetek beszélgetni, a szülinapotok, a becenevetek stb :) ) Ez mellé szintén csokoládét vagy bonbont adnék.

Abban az esetben, ha szereti a wellness-t vagy kicsit kényeztetni magát, akkor állíts össze neki egy kis fürdőszobai csomagot. Mehet bele fürdőbomba, hidratáló krém (ehhez érdemesebb tudni a bőrcsoportját), kézkrém (télre különösen jó, amikor száraz kicsit az ember keze), egy jó illatú parfüm esetleg. Ez is variálható :)

Remélem segítettem, ha lenne kérdésed, akkor nyugodtan írj privátot. :)

2020. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!