Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utál engem.Mit tehetnék?

Utál engem.Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A "legjobb" barátnőm lassan egy 2 éves kapcsolatnak vetett véget és úgy néz ki miattam.(Bár elég sűrűn veszekedtek és nem én voltam a téma.)

Mivel egy volt a baráti körünk így a pasijával is jól kijöttem. Annyira, hogy néha beszélgettünk, hogy kivel mizu stb. A probléma az, hogy a srác többet képzelt ebbe bele és messengeren megírta nekem, hogy velem akar inkább lenni.(Egyaltalán nem befolyásoltam vagy tettem,azért, hogy így érezzen.) Ezt meglátta a barátnőm a csávója laptopján és elolvasta a beszélgetésünket.(Valószínűleg láthatott pár szivecskés emojit vagy gifet korábbról de én ezekbe se képzeltem mögöttes dolgot, barátilag írtam és küldtem mindent. Illetve úgy hívott a beszélgetésben a csávó ahogy a barátnőmet becézte és ezt se tudtam.) Természetesen én ezt nem viszonoztam de most mégis én vagyok a világi r.banc a baráti körünk szemében. Úgy kezeli mindenki mintha velem csalta volna meg de semmi ilyesmi nem történt.Még csak hozzá se értem a gyerekhez... Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy nyílni fog ha helyre szeretném hozni de ahhoz képest nem válaszol semmire. Mit tehetnék? Szerintem emiatt egy barátom se maradt.



2020. szept. 22. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd háta mögött beszélgettél a pasijával, gondolom a tudta nélkül, ez eleve necces. Majd nem szóltál neki hogy bepróbálkozik nálad.

Ez bizony lapát a legtöbb esetben.

2020. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gond, hogy nem mondtad el ezt a barátnődnek. Azért csak megemlíti valaki a legjobb barátnőjének, hogy a pasija kikezdett vele, nem? Na meg, ha valami barátokhoz nem illő becenéven szólítgat valaki, akkor szólok neki, hogy ne tegye. Akkor is, ha mindketten szabadok vagyunk. Akkor meg pláne, ha a barátnőm pasija.
2020. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... ha nekem valamelyik barátnőm palija udvarolgatna, meg becézgetne, azé’ csak szólnék neki, hogy “te figyi mán, a palid rám van állva, nincs ez így jól.”

Persze lehet, a mai világban ez már nem menci- bár én sem vagyok azért öreg...

2020. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Egyik válaszoló sem adott olyan választ amivel kicsit is segítené a kérdezőt. A jelenlegi helyzetére kell írni, hogy mit tehet most, hogy jobb legyen. Olyan válasznak sincs értelme, hogy "semmit".


Kérdező. Nekem volt erős konfliktusom a legjobb barátom és barátnőmmel, ők ketten egymáshoz kozeledtek, amiből vita volt. Ők se elég hamar tisztázták, nem tudták mekkora baj lehet belőle. Jó ideig nem beszéltem velük, aztán pedig esélyt adtam, hogy elmagyarázzák mit miért tettek, hogy érezték magukat és nem akartak rosszat nekem.


Szóval a baráti társaságod ha NYITOTT RÁD, és adnak esélyt, akkor mondd el nekik az őszinte érzéseid, hogy nem gondoltad komolyan, nem érezted hogy szólni kéne ez miatt, nem tudtad mit tegyél, akármi.


Ha nem hallgatnak meg és nem érdekled őket ne vedd magadra. Ez egy konfliktus ahol te nem vagy kevesebb, nem kell eltűrnöd semmi karomlast feléd.

2020. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ArthurTailor, ebben végülis igazad van hogy arra nem válaszoltunk hogy most mit tegyen. De őszintén szólva, talán még a laposkúszás is kevés lenne mert az írásából lejön hogy nem érzi hogy mit tett és nem a barátnőjét hanem saját magát sajnálja hogy most nem maradt egyetlen barátja se.
2020. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszonoztad volna, akkor nem kuldozgetsz neki szivecskes emojikat meg gifeket, stb. Mindenre ra lehet huzni, hogy "de en csak baratkent gondoltam ra". Ha baratkent gondoltal ra, akkor sem volt normalis a srac viselkedese, es ezt egy normalis ember eszreveszi es legalabb megemliti szerencsetlen csajanak, hogy "a baratod eleg gyakran irogat nekem".

Sajnalom ezt a helyzetet tenyleg, es a srac a legnagyobb gyoker a tortenetben, de te is hibas vagy. Tanultal belole. Az, hogy a barati tarsasag hogyan tekint rad, lehet, hogy valtozik idovel, de azt is el kell fogadnod, ha nem akarnak tobbet baratkozni veled. En sem orulnek ilyen baratnonek, aki nem szol nekem egy ilyenrol, hidd el.

2020. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nem tudom... Nekem nem férne bele, ha a legjobb barátnőm a tudom nélkül beszélgetne folyamatosan a pasimmal. Meg fordítva sem, én sem titkolóznék. Szerintem ezt buktad, aligha fogod tudni bizonyítani, hogy nem így volt.
2020. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nyilván tudom, hogy hibás vagyok igen sajnos előbb látta meg a beszélgetést mint, hogy szóltam volna..

És igen tanultam belőle.

Itt most azon volt a hangsúly, hogy hogyan hozhatnám helyre.

2020. szept. 23. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt valószínű nem tudod helyrehozni. Megrendült a bizalma irántad, csalódott benned. Talán, egy rövid időre még kibékülhettek, de nem lesz hosszúéletű. Mindig benne lesz a tüske.

Előbb kellett volna gondolkodni. Ezt mondják erre.

Nekem eszembe sem jutna írogatni a barátnőm pasijával. Még szívecske nélkül sem. Nemhogy szíveket küldözgetni.

Nem tudsz mit tenni. Egyszer-kétszer írsz neki, próbálod felhívni, de többet nem érdemes próbálkozni. Ez a hajó elment.

2020. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!