Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
A fiú általában előbb utóbb úgy is meg akarja b .szni a lányt.
2020. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 HaBB_00 ***** válasza:
35%

Nem mondom hogy azonos arányban vannak fiú és lány barátaim, de közel ez a helyzet. A lányok is, a fiúk is csak emberek, ugyanúgy vannak emberi érzéseik, ugyanúgy lehet kötődni hozzájuk. (mellesleg Hetero vagyok)

Természetesen van rá esély hogy a barátság szerelembe vált át, egyszerűen a nemi különbség miatt, de ez nem mindenképpen következik be, főleg ha több lány barátod is van.

Tehát szerintem igen.

2020. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
Ezer éves fiúbarátaim vannak, nem hinném, hogy egyszer csak beléjük fogok szeretni :D
2020. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem van egy gyerekkori baratnom akivel már 60 eve nagyon jol mukodik a barátságunk.Rengeteget bulitunk fiatalon egyutt, de soha nem volt koztun lamur!

Persze tudni kell, hogy elég csunya lany, de nagyon okos es aranyos volt mindig es tele volt fiu haverral!

2020. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Nekem sem volt olyan akit tényleg csak barátnak tartottam.

Aki az én életemben állította hogy az, ő egy csúnyácska csaj volt, aki persze többször is félreérthetetlenül adott jelzéseket.

És mivel én továbbra is csak barátnak kezeltem, már nem is keres.


Férfi szemmel,

Ha időről, időre támad olyan gondolatod hogy milyen lehet meztelenül, milyen lenne az ágyban,ha stirölöd a fenekét, mellét, a bármilyét, az baromira nem összinte barátság.

Márpedig egy egészséges férfinál ez normális.


Ne álltassátok magatokat hogy xy pasi 'baratom' biztos nem ilyen.

Max valamiért nem vállalja fel.

Mert úgy gondolja esélytelen a dolog, és vagy nem sűlne el jól.


Az egyik mindig többet akar.

És időről időre alakul úgy az élet, hogy ez kiderül.


Nem régi story.

Kedves kolléganőm is vallotta anno, hogy nem így van. Azután úgy hozta az élet hogy sok év után szingli lett, és akiket a pasi 'barátainak' gondolt, akik között voltak nagyon régi, kamaszkori 'barátok' is, egytől egyik kiléptek a fényre, és mind bepróbálkoztak nála.

Ergo sosem voltak barátok.

Csak vártak...


42 f

2020. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kriszpo ***** válasza:
64%

Milyen életkorban?

Milyen társadalmi szinthez tartozó emberek között?

Mit jelent, hogy "barátság"?

Nem véletlenül teszem fel ezeket a kérdéseket.

Egyébként szerintem: NEM.

Ha egy fiú-lány vagy férfi-nő között nagyon jó kapcsolat van (ami nem a szerelemre és/vagy a szexre épül) az nem barátság, az csak jó ismeretség.

Aki ennél közelebb kerül a másikhoz, ott már másról van szó. És ezt kár tagadni.

2020. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem több is volt. F.
2020. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
Személyes tapasztalatból mondom, hogy lehetetlen. Az egyik mindig többet akar. Ha te nem akarsz semmit és te ugy gondolod, hogy ő sem, akkor csak nem veszed észre...
2020. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen is és nem is. Attól függ, milyen életkorú az ember. Ha gyerek, akkor csak az van. Ha tizenpár éves, akkor már kérdéses. (Attól függ, hogy mennyire éli bele magát hogy ő már nagyfiú/nagylány, vagy egyszerűen csak ösztönszerűen barátkozik, mert az ember társaslény.) Egyre idősebb, annál kevésbé.
2021. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!