Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tud ennyire zavarba...

Hogy tud ennyire zavarba hozni egy osztálytársam?

Figyelt kérdés

Elég ciki a helyzet, mert tényleg ugyan az a baráti körünk is meg minden. Szóval annyi a lényeg, hogy érzelmileg elég labilis lettem, már ott tartok, hogy drog és egy kis alkohol problémáim is vannak, de ezekről nekik nem mesélek, nem tudom

mennyit vesznek észre belőle. Szóval a srác sokszor néz, minden problémájával hozzám fordul, ha ketten vagyunk meg nagyon furcsán kedves. Egyik nap elmentünk piálni, de másnap folyamatosan találkozott a tekintetünk és nem tudom, olyan kellemetlen, plusz a srácnak is meg nekem is vannak barátnőim. Még soha nem voltam ilyen helyzetben. Hogy kezeljem ezt a szitut? 18/F


2020. szept. 25. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg ilyen romantikus a helyzet, vagy csak nekem jon le ez?
2020. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit tényleg valami ilyesmi
2020. szept. 25. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem vagy tisztaban magaddal, es azt sem tudod, o mit gondol veled kapcsolatban. En meg hagynam a dolgot, amig egyertelmubb lesz mindkettotok orientacioja, boven lehet, hogy olyan (latens) dolgot latsz bele az egeszbe, ami nincs is. Ezido alatt pedig adodhatnak olyan alkalmak, amikkel tisztazodhat par nyitott kerdes elotted.
2020. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék tőle semmit, csak nem szeretném magam így érezni amikor így viselkedik
2020. szept. 25. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Na van valami fejlemeny?
2020. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden változatlan, pénteken elhívott megint, de nem mentem
2020. szept. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!