Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez fura, vagy...

Szerintetek ez fura, vagy normális?

Figyelt kérdés

Gimi eleje óta jóban vagyok ezzel a sráccal, de az idei egyetem kezdés óta nagyot változott.

BP-re ment és csak a csajozásairól és bulijairól hallok, ezek amúgy eddig is megvoltak, csak idén még drasztikusabb lett mindkettő. Annak idején bepróbálkozott nálam is többször, de mindig nemet mondtam, olyan okok miatt, amiket itt nem hangoztatnék mindenki előtt.

Az utóbbi időben egész sokat beszélgetünk, bár ez inkább "beszélgetünk" lenne, mert rászokott arra, hogy a lány barátainkat elmond mindent, kínos részletességgel. Ezzel nincs gond, de amin fennakadtam az az volt, hogy leírja hosszú bekezdéseken át, hogy mi volt és nem leírja nekem az egészet, hanem fogja magát leképernyőképezi a szöveget, amit másnak küldött és nekem pedig elküldi a fotót.. de arra ügyel, hogy látszódjon, hogy egy lánynak írta és a chat-fejeknél is látszódjon, hogy másik lányokkal beszélget. De még arra is figyelt, hogy mindig más lánynak írt szöveget fotózzon le nekem..

Nem vagyok féltékeny, csak zavar, hogy mesélni akar és így teszi meg, mert nekem ez nem épp minősül beszélgetésnek. Furán érzem magam, hogy másnak írt mondandójára kell reagálnom..

Vagy nincs is ebben semmi fura és túlreagálom? Vagy esetleg még tetszem neki és így akar valamit elérni?

Nektek erről mi a véleményetek?

20/L


2020. szept. 27. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel neki és így, ezzel próbál valamilyen szinten "féltékenyé" tenni

20/fiú :)

2020. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!