Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoljak arról aki alig...

Mit gondoljak arról aki alig keres és mindig ígérget és kifogásokat keres "barátként"?

Figyelt kérdés
Van egy gimiből ismert barátom 2 évvel idősebb. Én dolgozom már 5 éve, ő viszont egyetemre jár azóta. Sok közös van bennünk de egy ideje már nem olyan a viszonyunk. Volt egy időszak mikor szinte csak én kerestem. Amikor megbeszéltük hogy jövő héten találkozunk akkor vagy lemondta vagy fel sem hívott hogy mi van, mi lesz. Facebookon se válaszol nagyon. Ezeket mind elmondtam neki és azt mondta h nem ír senkinek vissza mert elege van már abból is. Nyáron 1x találkoztunk és kb ennyi. Igérgette h majd menjek meg majd találkozunk stb de mindig az egyetemre a tanulásra fogja vagy nem is jelentkezik hogy a megbeszéltek szerint jó e vagy sem. Van neki egy barátnője akit a háta mögött nekem elmond ilyennek olyannak kb undorodik tőle, de lehet csak nekem mondja ezt.

2020. okt. 7. 11:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
90%
2-3 órát simán szoktam nem baráttal csak sima ismerőssel is beszélni.
2020. nov. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!