Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A bunkóság az erőt sugároz?...

A bunkóság az erőt sugároz? Felnéznek az ilyenekre?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A bunkó viselkedés nem pozitívum.
2020. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom soha megérteni ezt. Azt hiszitek, mindenki tegnap nőtt ki a földből? Az emberek többsége a suliban találkozik bunkókkal, és rohadtul nem néznek fel rájuk. Lelki alkat szerint utálják őket vagy félnek tőlük. Persze vannak hű csatlósok, de ők ugyanúgy bunkók, megtalálják egymást.
2020. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2


Én is utálom őket. Csak kíváncsi vagyok mitől tartanak valakit erősnek. Suliban legalábbis a bunkó viselkedést általában tisztelettel díjazzák, nem megtorolják, nem megverik, nem kiközösítik a bunkókat.


Csak emiatt kérdeztem.

2020. okt. 9. 14:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd össze a dolgokat. Az erő az hatalom. Csakúgy, mint a jóképűség a pénz vagy a tudás.


Hogy mire használod a hatalmat? Na az viszont döntés kérdése.


Ha egy gyenge ember bunkózni kezd, az nem lesz erős. Csak egy gyenge bunkó.

2020. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Azt sugározza, hogy ő egy bunkó, tapló, paraszt és kerüljem el nagy ívben, ha nem akarom, hogy elbassza a napomat a f@szságaival.
2020. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A bunkó a saját kisebbségét akarja leplezni azzal, hogy másokat húz le.
2020. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


Igen? És erre miért nem jön rá a többség? És miért félnek úgy tőlük?

2020. okt. 9. 15:20
 8/13 anonim ***** válasza:
7 valószínű azért mert nem akarnak balhézni egy másik ember seggfejsége miatt. Plusz vannak akik felének a bunkók meg bántják őket.
2020. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek. Bunkónak lenni gáz.
2020. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk munkahelyen minél bunkóbb vagy annál jobban tisztel mindenki, és hipp-hopp még elő is léptetnek vezetővé. De ez egy f*s munkahely, minden kicsit is értelmesebb embert elüldöznek maguk közül. Azt nem értem, hogy milyen problémákat, feladatokat képes megoldani a maradék társaság, és ki az aki ezt ügyfélként igénybe veszi, de nem is érdekel. Biztos olcsó.
2020. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!