Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adjak még esélyt neki, ha...

Adjak még esélyt neki, ha folyton lemondja a találkozókat?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnők vagyunk, vagyis azt hiszem, már csak voltunk.


Amióta elkezdett csinálni egy képzést, teljesen el van tűnve. Válaszol nagyjából, de azt is ritkábban, és augusztus óta nem tudtunk találkozni sem.

Én gyakorlatilag bármikor megtudnam oldani, de akármikor megbeszéltünk egy időpontot, folyton lemondja, mert valami miatt sosem jó. Vagy a képzéssel kapcsolatban van valami, plusz dolog, vagy tanulnia kell, vagy éppen beteg, vagy nem marad addig a városban, akármi, de sosem jó.

Már 2x szóvá tettem, másodjára már nem is túl finoman, és mindig azt mondja, hogy legyek türelmesebb, mert alig van szabadidejük (ami amúgy igaz, rendőr képzés, de olyan, mint a katonaság), meg hogy tényleg annyira sajnálja, nem akar megbántani.


Ti mit gondoltok?

Én úgy érzem, most már tényleg ideje elengednem ezt a dolgot, szerintem már így is túl sok esélyt adtam. Nem bírom, ha hülyítenek.

Augusztus vége óta nem találkoztunk, előtte meg minden héten. Mégis meddig kellene türelmesnek lennem?


Huszonéves lányok vagyunk.


2020. okt. 14. 11:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne is keresd, jobb lesz neki, hogy megszabadul egy ilyen önző érdekbaráttól.
2020. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát ha neked az az érdek, hogy nagyon kedvelek valakit, és szeretnék több időt tölteni vele, ő meg tojik rám, akkor az nem az én hibám szerintem.
2020. okt. 14. 13:27
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

Lebsztad és még csodálkozol is ezen?


Minimum egy bocsánatkérés!

2020. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

#12:

Úgy látszik, te tényleg képtelen vagy felfogni, hogy nem körülötted forog az élete. Tudod, mi vagy te? Egy pióca. Ennyi. Nyugodtan mutogassál mindig a másikra, de azért néha magadba is nézhetnél.

2020. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nekem sem körülötte forog, nemis akarnék minden nap találkozni, de aki 1,5-2 hónapig egy percet nem képes szakítani rám, azt nem lehet barátnak nevezni.

Ha alapból így indul, az más, de érdekes, amikor nem volt munkája, éjjel-nappal írt nekem meg találkozni akart... Akkor ki is használja ki a másikat?

2020. okt. 14. 14:51
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Te használod őt. Egy eszköznek tartod, hogy szórakoztasson, leszarod, ha szaros pár hónapig fontosabb dolga van. Igazi barátok kibírnak hónapokat is találkozás nélkül és megértik, ha a másiknak egy ideig nem jó. Hagyd őt békén, keress egy magadhoz való piócát.
2020. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Akkor ne fogd fel a dolgokat.


Szerintem direkt nem is akar veled lenni.

Konkrétan lecseszted,kislány!

És nem is fogod fel,hogy itt te vagy a hibás,mert ha el is ismernéd,akkor azt mondom,hogy jó,de így...

2020. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Exeimmel is volt hasonló szituáció, aztán érdekes, találtam egy fiút, aki nem csinál ilyeneket, és még a legelfoglaltabb napján is felhív és érdeklődik, mert neki fontos vagyok.
2020. okt. 14. 14:56
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem csoda,hogy az exeid elhagytak...
2020. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Pont azért, mert a mostani barátom nem önző, és kölcsönösen részei vagyunk egymás napjainak.


Akinek meg nem ez a normális, hanem, hogy letojják egymást, hát tegyék, ezért nincs is szinte senkinek szeretetteljes kapcsolata.

De azért köszi, hogy ismét megerősítettetek ebben. :)

2020. okt. 14. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!