Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adjak még esélyt neki, ha...

Adjak még esélyt neki, ha folyton lemondja a találkozókat?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnők vagyunk, vagyis azt hiszem, már csak voltunk.


Amióta elkezdett csinálni egy képzést, teljesen el van tűnve. Válaszol nagyjából, de azt is ritkábban, és augusztus óta nem tudtunk találkozni sem.

Én gyakorlatilag bármikor megtudnam oldani, de akármikor megbeszéltünk egy időpontot, folyton lemondja, mert valami miatt sosem jó. Vagy a képzéssel kapcsolatban van valami, plusz dolog, vagy tanulnia kell, vagy éppen beteg, vagy nem marad addig a városban, akármi, de sosem jó.

Már 2x szóvá tettem, másodjára már nem is túl finoman, és mindig azt mondja, hogy legyek türelmesebb, mert alig van szabadidejük (ami amúgy igaz, rendőr képzés, de olyan, mint a katonaság), meg hogy tényleg annyira sajnálja, nem akar megbántani.


Ti mit gondoltok?

Én úgy érzem, most már tényleg ideje elengednem ezt a dolgot, szerintem már így is túl sok esélyt adtam. Nem bírom, ha hülyítenek.

Augusztus vége óta nem találkoztunk, előtte meg minden héten. Mégis meddig kellene türelmesnek lennem?


Huszonéves lányok vagyunk.


2020. okt. 14. 11:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem erősítettünk meg semmiben!

Fogd már fel,hogy a barátnődnek be van táblázva az egész élete!


"mert alig van szabadidejük (ami amúgy igaz, rendőr képzés, de olyan, mint a katonaság)

"


Ezt te magad írtad! Érted??

2020. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy adj-e neki még egy esélyt? Bébibogyó, itt ő fog jól járni, ha végre leszállsz róla. Új környezetbe került, új emberek közé... Nem akarom a képedbe tolni az igazságot, de azzal egyetértened, hogy nincs már rád szüksége. Miért akarsz olyan ember után futni, aki érted nem tesz semmit?

Nekem is voltak olyan barátaim, akik több éves barátság után új környezetbe, társaságba kerültek, vagy szimplán bepasiztak, és egyszerűen már nem akartak időt szánni rám. Én is voltam így emberekkel. De ilyen az élet. Jobban örülnél, ha kerek perec megondaná, hogy "hagyjál már békén, nem akarok a barátod lenni"?. Ebből a folytonos lemondogatásból le kellett volna szűrnöd, és abba kellett volna hagynod az érdeklődést...

Ajánlom tarts egy olyan időszakot, hogy nem keresel senkit, figyeld meg ki az, aki így is rádír, keres. Na ők az igazi barátaid.

2020. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Ha nincs ideje, nem akarja.
2020. okt. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!