Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Tényleg szarrágó...

Szerintetek? Tényleg szarrágóság vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Egy haveromnak kB 1,5 éve kölcsön adtam 300 ezer Ft ot.

Azt ígérte vissza adja hamar, autókkal kereskedik, megveszi, felújitja eladja többért.

A biznisze nem jött be, nem tudta vissza adni a pénzt.

Továbbra is jóban voltunk, majd oda költöztem hozzá, hogy akkor lelakom a lóvét. Angliából hoztunk haza egy kocsit, elfogyott a pénze, kért 100 ezret.

Munkája nincs,csak autókkal bizniszel. Vissza lassan tudja adni a lovet.

A hűtőből a vajamat elkeri mert neki épp elfogyott.

Szóvá tettem h allergiás vagyok rá ha a kajámat eszik.

Szerinte szarrágó vagyok, és irigy. Ingyen lakom itt, semmire nem költök, a benzin pénzt sem kéri el ha megyünk a boltba. (Miért kéne Benzin pénzt kérni ha boltba megyünk??) Kijött értem a reptérre akkor sem kért pénzt (mikor kikoltoztem hozzá mert külföldön vagyunk) Szerintem ha adtam neki 300 ezret meg most 100 ezret, az a minimum h nem kér el Benzin pénzeket.

Szerintetek igaza van h szarrago vagyok vagy nekem van igazam?



2020. okt. 18. 22:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő a szarragó, ráadásul pofátlan is . Nehogy aztán meg többel lehuzzon! Ne hagyj elől semmit amit nem muszáj, a vaj témát nyeld be, az nem olyan nagy ügy.
2020. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Gyorsan mondok egy sztorit:

Káposzta salátát vettem Tescoba. Jó nagyot. Este 10 óra, konyha.masik lakótársam al ülünk, beszélgetünk. kibontom, kijon.Pont meglátják. Miteszel? Adj egy kicsit. Elkezdi enni, én beszélgetek tovább.

Kis idő múlva vissza rakja a dobozt, alig van benne. Mondom megette mind baszki?

Ne szarragoskodj már, csak 600 Ft volt. Holnap veszek egy másikat, persze nem vett.

Egy idő után elegem lessz nyilván. Nem arról van szó, adok szívesen vmibol ha épp elfogyott, de utána menjen el a boltba és vegyen.

2020. okt. 18. 23:31
 13/23 A kérdező kommentje:
Ha meg megszolom ezeket a kis dolgokat, szarrago vagyok meg irigy. Értem az ő oldalát, de ő nem érti az én oldalamat. Én soha nem zabalom fel semmijét.
2020. okt. 18. 23:35
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Légy következetes és erős, ne adj neki, ne hagyd elől, ha hazaviszel bármit, ne tartalékolj, edd meg rögtön. Tényleg rohadtul pofátlan.
2020. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ezek kis dolgok. De ha nem teszem szóvá, természetes lessz. Ő is kínál több mindennel,gofri, snack stb.

De viszont: Az itt a probléma h nincs állandó bevétele.

Sokszor napról napra el.

Egész nap otthon fetreng, én meg el járok dolgozni.

És így idegesít h békén ül a dolgaim a.

2020. okt. 18. 23:45
 16/23 A kérdező kommentje:
*Belenyul a dolgaimba
2020. okt. 18. 23:46
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de inkább te vagy itt a hatökör, mert életemben nem hallottam ilyen barom megoldást, hogy úgy próbál valaki behajtani valamit, hogy odamegy az illető nyakára ingyenélni. Tudod, ki lakna együtt egy parazitával, bármi legyen az ok. Szóval mindketten barmok voltatok, te a hülye ötleted miatt, ő meg azért, mert ebbe képes volt belemenni. Habár...zsákot a foltjáról. 2 bolond 1 ólban 100 f*szságot kreál. Grat mindkettőtöknek. 😄
2020. okt. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező te annyira hülye vagy, csak ennyit tudok mondani.
2020. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod ő nem dolgozik és te pedig igen. Most akkor én ezt nem értem. Hogy tudja ő venni a WC papírt meg ilyeneket ha nem dolgozik és nincs pénze?
2020. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem kezet is foghattok akár, egyikőtök sem jobb a másiknál.

Én a helyedben elengedném ezt a 2,5 hónapot és keresnék magamnak lakhatást a jó viszony megőrzése érdekében. Megjegyzem bármilyen más lakótárssal is lehetnek hasonló viták (ki mit vesz, ki mibe eszik bele).

2020. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!