Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Tényleg szarrágó...

Szerintetek? Tényleg szarrágóság vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Egy haveromnak kB 1,5 éve kölcsön adtam 300 ezer Ft ot.

Azt ígérte vissza adja hamar, autókkal kereskedik, megveszi, felújitja eladja többért.

A biznisze nem jött be, nem tudta vissza adni a pénzt.

Továbbra is jóban voltunk, majd oda költöztem hozzá, hogy akkor lelakom a lóvét. Angliából hoztunk haza egy kocsit, elfogyott a pénze, kért 100 ezret.

Munkája nincs,csak autókkal bizniszel. Vissza lassan tudja adni a lovet.

A hűtőből a vajamat elkeri mert neki épp elfogyott.

Szóvá tettem h allergiás vagyok rá ha a kajámat eszik.

Szerinte szarrágó vagyok, és irigy. Ingyen lakom itt, semmire nem költök, a benzin pénzt sem kéri el ha megyünk a boltba. (Miért kéne Benzin pénzt kérni ha boltba megyünk??) Kijött értem a reptérre akkor sem kért pénzt (mikor kikoltoztem hozzá mert külföldön vagyunk) Szerintem ha adtam neki 300 ezret meg most 100 ezret, az a minimum h nem kér el Benzin pénzeket.

Szerintetek igaza van h szarrago vagyok vagy nekem van igazam?



2020. okt. 18. 22:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#17:

Adtam neki pénzt, ha nem tudja vissza adni, tervben volt h kikoltozok amúgy iskülföldre és amíg nem találok lakást, munkát amúgy is nála laktam volna , hát akkor lelakom. Ennyi.

Autókkal kereskedik, de néha bejon néha nem. Szóval mikor nincs pénze akkor szeret a kajambol enni, amit most tettem szóvá, h ha a kajambol esznek ára allergiás vagyok.

2020. okt. 19. 13:04
 22/23 anonim ***** válasza:
Én azt az újabb kölcsönt nem értem. Tudtad, hogy nem fogja tudni megadni ezt se, mégis adtál. Tudod, hogy rájár a kajára, mégsem csapsz az asztalra, hogy "B+, majd akkor ugrálj Barátom, ha visszafizetted, amit ígértél, addig meg el lehet menni szépen a gyárba szalag mellé!" Ennek a barátságnak már annyi.
2020. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mi lett veled, ott laksz még? Visszaadta a pénzed?
2022. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!