Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Több olyan barátnőm van, akik sose keresnek. Viszont, ha az én kezdeményezésemre találkozunk, nagyon jól érezzük magunkat, nagyon kedvesek, ünnepekkor kimondottan figyelmes az ajándék választásuk, ha segítséget kérek, mindig mellettem állnak. Szóval igazi jó barátok, csak kicsit rosszul esik, hogy ők nem szoktak kezdeményezni találkozást, vagy telefonos beszélgetést.

Ha én hívom őket, akkor beszélünk minimum 1 órát, és sokszor elmondja, hogy úgy örül, hogy hívtam. Akkor magától miért nem keres sose? (3 ilyen, egymástól független barátnőm van, mindegyik 10+ éves barátság)

Ti ismertek ilyen embereket?


2020. okt. 21. 07:43
 1/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
54%
Én is ilyen vagyok, nem igénylem a társaságot. Jó, ha talizunk, de bőven elég párévente egyszer.
2020. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen mostani jelenség, nekem is vannak ilyen barátaim. Vegyes érzésem vannak erről. Egyrészt tudom, h nagyon elfoglaltak, azt is, h kedvelnek. Ugyanakkor ha valakinek IGAZÁN fontos lennék, akkor magától is keresne. Egyszer kipróbáltam, h direkt nem kerestem senkit, csak vártam és vártam. 2-3 hónap múlva az volt a válasz, h gondoltam biztos jól vagy. Mindenesetre furi.
2020. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kövezz meg azért, amit most írok, de az ilyen emberek nem őszinte barátok. Ha problémájuk van, egy lakatlan szigeten is megtalálnak, egyébként meg annyit nem jelentesz nekik, hogy saját elhatározásból postára adjanak neked meghatározott időközönként egy adagot a saját ürülékükből. Jó, hogy nem kell öt percenként semmitmondó, "világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló", pitiáner dolgokkal zaklatnia egy embernek a barátait, de ha a barátom valaki, akkor bizonyos időközönként szánok rá úgy is valamennyi időt, hogy semmilyen hátsó érdekem nem fűződik ehhez.
2020. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, soha nem kérnek tőlem semmit, abszolút nem használnak ki. Figyelmesek, emlekeznek az ünnepeimre, eseményeimre, visszakérdeznek történésekre stb., egyszerűen csak sose kezdeményeznek. Tudom, hogy szeretnek, csak ez olyan fura.
2020. okt. 21. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor felkeresed és azt mondja, hogy örül a hívásodnak, akkor kérdezd meg őt NEVETVE, hogy ha így van, akkor ő miért nem tud Téged hívni. Talán sajnálja rád a pénzét?
2020. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!