Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátom miért viszonyul...

Régi barátom miért viszonyul így hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Közép iskolás éveim alatt (2016-2019 májusig) volt egy jó barátom , 3 év alatt olyanok lettünk mint testvérek! Együtt voltunk mindig, együtt ettünk, ittunk mindent meg osztozunk egymással! Aztán 2019 májusban ballagtunk! Ki jártuk a sulit! Utánna még 2019 szeptemberben találkoztunk, beszelgettunk! Aztán 2019 novemberben szinten beszélgettünk találkoztunk! Utánna az idén 2020 januárban irt nekem néha, aztán egyre de egyre kevessebbet irt! Utánna most abban a városban dolgozom ahol ő lakik, és még csak köszönni se köszön pedig semmivel nem bantottam, elmegy melletem a haverjaival mintha sose ismert volna! Nagyon rosszul esik...
2020. okt. 23. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy rosszul esik, nekem is van hasonló ember az életemben. El kell fogadni, hogy az emberek ilyenek, sok barátság csak addig tart míg együtt tanultok/dolgoztok. Az emberek változnak idővel, és ez ebben is megmutatkozik.
2020. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Igazad van,,,
2020. okt. 23. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenkinek éli a saját külön kis életét már nem jártok suliba, eltávolodtatok egymástól. Igen az idővel változnak az emberek csak sokan rossz irányba.

Nekem is volt olyan osztálytársam akivel nyolc évig ültünk egy padban, szinte a testvérem volt. Ma már jó ha biccent a fejével ha találkozunk az utcán.

Nagyképű öntelt egoista ember lett mint általában a többiekből is. Erre meg nem vagyok kíváncsi, kb. öt emberrel vagyok jó viszonyban a régiek közül. Érdekes módon ők nem változtak meg. 😁

Úgyhogy lépj tovább ennyi.

2020. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!