Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így a barátnőm?

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtünk meg az egyik barátnőmmel, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Önbizalma kevés van, sokat csalódott a barátaiban, ahogyan én is az enyémekben. Ha elhív valahova, mindig hozzateszi hogy "nem muszáj ha nem akarsz velem lenni", "de csak ha nem baj" és hasonlók,ami minden egyes mondat után kissé zavaró már. Mindig bíztatom és pozitívan megerősítem. Betegség miatt lemondtam egy programot, erre azt válaszolta, hogy cserben hagytam. Félek neki bármit mondani, nehogy megsértsem. Ha nem válaszolok neki azonnal, azt írja "most nem kell rám haragudni". Nem igazán értem miért csinálja ezt.
2020. okt. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsore csak mentegetozesnek tunik, eros onbizalomhiany miatt. De ez a vadolas mar tullep egy hatart. Akar nem tehet rola, akar igen, itt mar kemenyen vigyazz, a sajnalatbol egy vampirtol valo menekulhetnek ne legyen.

Mert amugy a pozitiv megerosites ilyenkor semmit nem er, ez nalam is van, lepereg, ram kell hagyni.

De erzelmi zsarolas, vadaskodas nem oke.

2020. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos.

Sok ilyen van.

Mivel sokat csalódott kialakult benne egy olyan érzés hogy fél hogy elveszít vagy valami ilyesmi.

2020. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki nyíltan h az onbizalomhianyaval neked is árt, mert megkerdojelezi a dicseretedet és elkonyvel egy manipulalhato embernek, aki nem tud német mondani egy találkozóra. Megneznem a fejét. Hagyd amúgy a brébe. Az ilyen csak kiszipolyoz.
2020. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TR75 ***** válasza:
100%

Nincs önbizalma.

Vagy több figyelmet akar kicsikarni.

2020. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon erős önbizalomhiánya van a régi rossz élményei miatt. Ha nem érti meg, hogy mellette állsz (pedig gondolom sokszor mondtad/bizonyítottad neki) és továbbra is ilyen durván vádaskodik, akkor nincs sok értelme a barátságnak, mert csak Téged húz le :/

Sajnálatból ne barátkozz, neki lehet szakember segítene...

Ettől függetlenül, majd ha legközelebb taliztok próbálj vele erről beszélni, hogy Neked ez nem esik jól, mert bírod őt.

2020. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Önbizalom hiánya és/vagy figyelemhianya lehet neki
2020. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!