Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyira szarul vagyok emiatt,...

Annyira szarul vagyok emiatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már kb. 2 éve a legjobb lány barátnőm nagyon szeretjük egymást (barátilag) vagyis hogy én elkezdtem iránta többet érezni már vagy 2-3 hete ezen rágódok...félek hogyha elmondom neki csak elrontom a barátságunkat...ráadásul van egy fiú aki nekem a haverom és akivel azt szeretné hogy segítsem összehozni őt mert tetszik neki az a fiú. Nagyon magam alatt vagyok mert ha ők tényleg összejönnek a haverom és a crushom akkor én azt nem élem túl....
2020. okt. 26. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy?
2020. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Haverodat gyorsan hozd ossze egy lannyal es akkor a baratno/szerelmed megmarad neked.
2020. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2020. okt. 26. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fenébe... ez tényleg szívás. Azonban akárhogy is, jobb ha elmondod neki őszintén hogy mi is játszódik le benned, mivel ha nem teszed akkor talán soha nem fogsz megszabadulni attól a gondolattól hogy mi lett volna ha bevallod neki azt amit érzel. Persze lehet hogy elbuksz ezzel, és szintén felteszed magadnak a kérdést hogy mi lett volna ha mégsem teszed meg, azonban akárhogy is alakuljun a helyzet miután elmondtad neki az érzéseidet, sokkal könnyebben fogsz megbékélni vele, mintha meg sem tetted volna. Mellesleg sokkal jobb is leszel mint addig voltál, hiszen valami olyat tettél meg amitől igazán féltél, de bátran szembenéztél a nehézséggel.
2020. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Köszi😊
2020. okt. 26. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el. Az őszinteség minden kapcsolat alapköve.
2020. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi baratsagunk tulelte ezt egy sraccal. Sosem vallotta be magatol, de kesobb egyszer rakerdeztem, hogy volt-e ilyen es igent mondott. Azota is ugyanolyan joban vagyunk, mindketten parkapcsolatban de nem egymassal. Kozepiskola masodik eve ota vagyunk baratok, most 23 evesek vagyunk mar.
2020. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Két dolog. Egy, mondd el neki! Könnyebb lesz, nem fogod hurcolni a lelkedben ezt a terhet. Kettő, 17 éves vagy, el fog ez is múlni! Ez "csak" egy crush, nem tart örökké! Túl fogod élni, ha összejönnek. Majd jön valaki más, lehet egy fiú, akibe meg te fogsz beleszeretni. Még fiatal vagy, annyit fogsz még változni, hogy el sem hiszed! ;)

2020. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!