Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor még lehetnek új...

Ilyenkor még lehetnek új barátságok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mennyi alapja van annak a "mondásnak", hogy az ember 40 éves kor felett már nem szerez új barátokat? Például egy 45 év körüli ember és egy huszonéves kerülhet örök barátságba egymással? Ilyen szitu lehet például egy volt diák és tanár, mert ilyen kontextusban könnyebben találkozik szerintem a két korosztály. Ti szívesen ismerkedtek idősebbekkel, vagy inkább az azonos korcsoport?

2020. okt. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak 30-as, 40-es barátaim is, bár igaz, hogy kevesebben, mint a korombeliek. Ha fiatalos és jófej az illető, akkor nem nagyon szoktam senkitől se megtagadni a barátkozás lehetőségét :)


26/F

2020. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mondjuk a gimidből nem volt olyan tanár, akivel szívesen megtartanád a kapcsolatot?:)
2020. okt. 28. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
A gimiből annyira nem, akkor már inkább az általánosból, meg a gimi utáni OKJ-s képzésekről. Mindenhol sokkal jobb fej tanáraim voltak, mint a gimiben :D
2020. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalról írok, 45 fölötti vagyok. A munkahelyemen rendszeresen foglalkoztatunk külsősöket. Több 20-30 év közöttivel is szinte baráti kapcsolatban vagyok, némelyikükkel évek óta.
2020. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az idősekkel nem tudok olyan jól elbeszélni mint pl:játékról

A sulis dolgokról mint olyannal

Akikkel hasonlóak a paramétereink

2020. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!