Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék magamnak...

Hogyan találhatnék magamnak barátokat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Volt egy “igazi” barátnőm akiben teljes mértékben megbiztam, mindent elmondtam neki. O is nyitott felém, de neki voltak meg rajtam kívül barátai, így hat valahogy elsodródtunk egymástól. Pedig nem vallanam magam unalmasnak, szeretek bulizni , meg igazán bevallalos vagyok. Meg sincsenek barátaim, max csak olyanok akikkel pár szót beszélgetek. Senkivel sem beszélek egesznap, max a testvéremmel de ő meg elvan foglalva a párjával. Mit tegyek? Hogyan találjak magamnak barátokat? Tényleg ilyen nehéz lenne ez?



( nem nagyon szeretek nyitni ismeretlenek felé, jobban szeretem ha más nyit felém, és onnantól kezdve be nem áll a szám ..)



2020. okt. 29. 23:29
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia:) Konkrétan ugyanígy vagyok vele, mintha csak én olvastam volna, amiket leírtál :D Menjünk el inni!:D

20/L

2020. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Menjunk :D
2020. nov. 14. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!