Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél, ha a barátaid...

Mit tennél, ha a barátaid barátkoznának valakivel, aki utál téged?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy személy, akivel nem csak hogy nem kedvelitek egymást, az illető rendszeresen beszólogat, megalá mások előtt, pletykákat terjeszt rólad, stb.

Amikor beszélni próbálsz ezekről a barátaiddal, ők annyit fűznek hozzá, hogy ők nem szokták hallani/tapasztalni, hogy az illető így viselkedne veled, meg velük amúgy is normális, ezért rendszeresen lógnak vele együtt, a közös programjaitokra is meghívják.

Idő közben néha nekik is vannak nézeteltéréseik ezzel a személlyel és olyankor érdekes módon megemlítik, hogy amúgy veled is milyen szemét szokott lenni, mekkora egy gané ember...Aztán kibékülnek vele és onnantól kezdve megint "nem veszik észre", amikor veled szemétkedik.


Ezek után megszakítanád a kapcsolatot a barátaiddal, esetleg próbálnád velük megbeszélni a dolgot? Mit tennél?


2020. nov. 4. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bárki, akivel jóban vagyok, szabad ember, szabadon dönthet arról, kivel barátkozik. Ha a barátságunk működik úgy is, hogy olyannal is barátkozik egy jó barátom, aki velem szemét, akkor semmi közöm az ő viszonyukhoz.
2020. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakítanám meg a barátságot, ha az illető nem próbálja ellenem fordítani őket. Nekik is lehetnek barátaik rajtam kívül.

Egyébként ha hívnak valahova, és az illető is ott lenne, biztos mindig lemondanám a találkozót, és megmondanám nekik, hogy ahova ő megy, oda én be nem teszem a lábam.

2020. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakitanam meg, de a kozos programok ugrottak az o jelenleteben.
2020. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!