Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Működhet egy barátság úgy...

Működhet egy barátság úgy hogy szinte semmi közös nincs a két emberben?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes szinten igen, közös időtöltésre stb, de szerintem a mélyebb barátsághoz nem elég.
2020. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Haverság esetleg, de barátság semmiképp.
2020. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azért igen, mert szeretem, ha a barátaim nagyon más emberek, mint én, pontosan azért, hogy kicsit kirángassanak a komfort zónámból, a szürke hétköznapokból! Akár azzal, hogy pl. nem a sablonos magyar ételeket akarják enni, mint én, hanem pl. krokodilhúsból készült hamburgeres helyre hívnak el, akár azzal, amiket mesélnek, mindig ámulok, hogy mások hogy élnek, nem csak az én kis buborékom van, harmadrészt amilyen véleményeket megosztanak - ebből tudok építkezni, több szempontból látni a kérdésköröket. Szóval igen, lehetséges, de ehhez kell egyfajta nyitottság!
2021. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!