Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Engedjem, hogy fizessen?

Engedjem, hogy fizessen?

Figyelt kérdés
Régen a szüleink együtt jártak, de már 10 éve szétmentek, azóta viszont ezzel a lánnyal jó kapcsolatban vagyok és most hetente 4 órát korrepetálom. Többször felvetette, hogy fizetne érte, de én nem hagytam. Azóta viszont látom, hogy ez nekem elég sok munka. Mit csináljak?
2020. nov. 12. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, engedd.
2020. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Persze, te sem csinálhatsz ingyen mindent. Ami itt a legnagyobb gond, hogy amíg vele foglalkozol ingyen, addig lehetne egy fizetős ügyfeled is. Feláldozott haszon.

Kérj el fele árat.

2020. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a felajánlott felét, de inkább a 3/4-ét elkérheted. Ami kellemetlen, hogy te már ingyen vállaltad, innen elég kínos visszatáncolni.

A legjobb lenne heti 2 órára csökkenteni a korrepetálást. Ő jár hozzád vagy te hozzá? Talán kényelmesebb lenne, ha ő menne hozzád.

2020. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos hamar itt az érettségi és elég rosszul áll :/ heti kettő meg nem lenne elég. Igen, kínos lenne elfogadni már... Na de hátha megkérdezi megint. Köszönöm!
2020. nov. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!