Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkednek így velem...

Miért viselkednek így velem az emberek?

Figyelt kérdés
Például amikor ki hívok valakit (nem mindegyiknél van ez így) néhányuk szivesebben valászt sokkal nagyobb presztízsű(menőbb) csávót, mint pl.: engem, és inkább hazudnak csak, hogy ne velem kelljen kint legyen?
2020. nov. 12. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hova kell ki menni meg kinek??
2020. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem tisztelnek és nem becsülnek meg.

Válassz más társaságot!

2020. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Koronavírus van, ne mászkáljatok, gyerekek. Anyukád nem mondta?
2020. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A pandémia helyzet előtt is ez volt, egyébként jobb lenne ha a kérdésre kapjak választ és nem arra, hogy ki lehet menni vagy nem...
2020. nov. 12. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ha választ akarsz akkor írj valami konkrétumot, példát mert a semmire nem lehet válaszolni

Nem mindegy, hogy mondjuk ki hívtál valakit a kocsmából az utcára bunyózni vagy csak valakit félre hívtál egy kis privátabb beszélgetésre. De kismillió oka lehet, hogy nem akarnak veled lenni, pl: nem a barátaid csak megtűrnek valamiért, vagy olyan erős szájszagod/testszagod van hogy nem akarnak a közeledben lenni, vagy olyan témákról szoktál beszélni amiről ők nem akarnak stb.

Ahogy írtam rengeteg oka lehet és a kérdésedből még tippelni sem lehet, ezért is kérdeztem hogy hova kell ki menni, kinek, miért?

2020. nov. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Iskolai szünetben az udvarra hisz ki valakit? Vagy kihívás?
2020. nov. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tegnap nem voltam valami jo kedvembe, ez a kérdésembe is meglátszik ezért elnézést kérek:) Konkrétumnak pedig: ha meghívom egy barátomat valami üdítőre vagy szimpla találkozásra, bringázni, ilyen lightos dolgokra akkor úgy veszem észre, hogy nem igazán akarnak találkozni velem és inkább más személyel mennek el... (nyilván nem mindegyiknél van így)
2020. nov. 13. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem volt a tegnapi kérdéseddel.
2020. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!