Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket zavar, ha valaki...

Titeket zavar, ha valaki Messengeren többet beszél, mint ti?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje megfigyeltem, hogy egy ismerősömmel, ha írok, akkor ilyen 40-60 45-55%-ban írunk egymásnak üzeneteket. Néhány régi beszélgetésünkben is végig számoltam az üzeneteket, ott is kb ez jött ki. Volt, hogy ő beszélt többet, de az esetek 80-90%-ában üzenetszámra nekem van több. Terjedelemre nem tudom, mert, ha tanácsot kérek, akkor az üzeneteim elég hosszúra nyúlnak, ha tanácsot adok, akkor neki van sok közepes üzenete, amit megvárok míg leír majd én 1 hosszabb írásban vagy 2-3 közepesben válaszolok, ha pedig elemzünk valamit, akkor általában hosszú kifejtős üzenetek meg rövid kérdések a jellemzőek mindkettőnk részéről.

Nem ilyen "szia" "mizu?" "sm, vld?" jellegű beszélgetést kell elképzelni, hanem ilyen 10 perc-néhány órásakat.



2020. nov. 13. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Fhu. Ahogy elnézem, nem az üzenetek számával van a baj, hanem a küldőjével... :D
2020. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

azért ez majdnem egyforma és biztos vagyok benne, hogy a másik ezt nem is tartja így számon, ekkora különbség meg egyáltalán nem feltűnő

engem nem zavarna, csak ha már tényleg nagyon egyoldalú lenne a beszélgetés (szóval pl. 30-70, 20-80% arányban)

2020. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta, hogy néha azt érzi, hogy a valóságban többet beszélek, mint én (amit amúgy nem vettem észre, mert egy csomószor elkezd beszélni és én épphogy reagálgatok) úgyhogy ez a "másik többet beszél" nálam nem merült fel, míg ő nem mondta.
2020. nov. 13. 11:39
 4/12 A kérdező kommentje:
*többet beszélek, mint ő. 🤦‍♀️
2020. nov. 13. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem az zavar, ha valaki Messengeren akar velem beszélgetni, ki nem állhatom mint kommunikációs csatornát.
2020. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, kinek mi, én szeretem, bár a valóságban is szeretek beszélgetni emberekkel, szóval nem csak arra hagyatkozom. Bár, ha nem találkozom valakivel, sose hívom fel/videochatelek, mert nem szeretem ahogy kamerán látszom, meg telón hallani a hangom, meg mindig az van, hogy a másikat nem hallom, ezért el kezdek hangos lenni, ők meg szólnak, hogy "ne kiabálj!" 😅
2020. nov. 13. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavar, nem tartom számon, hogy éppen ki beszél többet.Talán jobban is szeretem mikor valaki sokat ír, néha hajlamosabb vagyok nagyon lényegre törően írni és így "kiegészítve" érzem magam úgymond.
2020. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuu, időd az van, látom. Nem zavarna, örülnék ha van mondanivalója.
2020. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért számoltam meg először, mert egyszer éreztem, hogy nagyon sok voltam, és kíváncsi voltam mennyire akkor tényleg szinte 70-30 volt az arany, de az egyszeri volt. Aztán ezután az említése után mindig megszámoltam és kijött egy eredmény és kíváncsi lettem, ez rossz-e
2020. nov. 13. 12:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok, ez még bőven belefér, nyugi.:)
2020. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!